Новини

#Ти як? В умовах тривалого стресу і дорослим, і дітям властиве когнітивне виснаження

В умовах тривалого стресу і дорослим, і дітям властиве когнітивне виснаження — стан «психічної втоми», коли розумової роботи і відповідальності забагато, а відпочинку, сну та можливості розслабитися бракує.

11:53:30 30.11.2023

Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»: прості та посильні дії, що здатні розв’язати проблему домашнього насильства

Підтримувати одне одного та пліч-о-пліч протистояти насильству, не сподіватись на випадковість, збільшити обізнаність і розуміння про форми насильства у суспільстві, привернути увагу до проблем подолання насильства, сприяти створенню суспільного простору, вільного від насильства – такі задачі ставить перед собою Всеукраїнська кампанія «16 днів проти насильства», що проводиться щороку в період з 25 листопада до 10 грудня.

10:02:31 28.11.2023

#ПрозорістьТаПідзвітність: Відбудова інфраструктурних об’єктів на Житомирщині під контролем робочої групи

У листопаді Департамент регіонального розвитку Житомирської ОВА оголосив тендер на капітальний ремонт мосту через річку Уборть у місті Олевську, Коростенського району, з очікуваною вартістю закупівлі 69 млн 066 тис. гривень.

14:44:48 23.11.2023