Депутатський склад

виборчого
округу

П.І.Б

Назва населеного пункту та вулиць по округу

Бацман Юрій Вікторович

С. Білокоровичі: вул. Шкільна, вул. Незалежна, вул. Партизанська, провулок Партизанський, вул. Жданова, вул. Матросова, вул. Ковпака, вул. Колгоспна, вул. Степова, вул. Поліська, вул. Першотравнева

Федоренко Катерина Іванівна

Левченко Федір Якович

Помінчук Петро Якович

С. Білокоровичі: вул. Котовського, провулок Котовського, вул. Польова, вул. Ювілейна, провулок Ювілейний, вул. Петра Шибецького, вул. Космонавтів, вул. Корольова, вул. Гагаріна, вул. Свято-Миколаївська, вул. Ареф’єва, провулок Ареф’єва, вул. Боровського.

Любиченко Наталія Володимирівна

Ліпка Лариса Іванівна

С. Білокоровичі: вул. Лісова, 1 провулок Лісовий, 2 провулок Лісовий, вул. Степана Тудора, провулок Степана Тудора, вул. Тараса Шевченка, провулок Тараса Шевченка, провулок Яблуневий, вул. Вишнева, вул. Зарічна, вул. Підлужна, вул. О. Гученка, провулок О. Гученка.

Криволапчук Володимир Опанасович

Дударчик Наталія Іванівна

Балах Федір Васильович

Смт. Нові Білокоровичі вул. Довженка буд. 1-3, 5-6, 8-10, 14-18, 29, 36, 50-51, 193, 195-196. 203

Янковець Світлана Миколаївна

Левченко Олексій Степанович

Стужук Михайло Васильович

Мусійчук Вячеслав Володимирович

Левченко Вячеслав Володимирович

Пантюшко Тетяна Анатоліївна

Смт. Нові Білокоровичі – вул. Поліська, провулок Поліський, вул. Гагаріна, провулок Гагаріна, вул. Заводська, провулок Заводський, вул. Інтернаціональна, провулок Інтернаціональний, вул. Промислова, провулок Промисловий, вул. Свято Миколаївська, вул. Молодіжна, вул. Польова.

Тараканець Ігор Олександрович

Мосейчук Михайло Іванович

Смт. Нові Білокоровичі – вул. Кооперативна, провулок Кооперативний, вул. Лісна, вул. Набережна, вул. Переїздна, провулок Переїздний, вул. Першотравнева. Вул. Привокзальна, вул. Садова, вул. Шкільна, провулок Шкільний.

Савенок Ярослав Миколайович

Федоренко Олена Сергіївна

Терещук Оксана Яківна

Смт. Бучмани: вул. Лісна, вул. Нова, вул. Садова, вул. Центральна, вул. Ювілейна, провулок Шкільний.

Левченко Борис Іванович

Лісовська Алла Леонідівна