від 10 травня 2024 року

1. Про підсумки проведення місячника з благоустрою та поліпшення санітарного стану населених пунктів Білокоровицької сільської територіальної громади.

2. Про підготовку установ та організацій, розміщених на території Білокоровицької сільської територіальної громади, до роботи в осінньо-зимовий період 2024 -2025 років.

3. Про затвердження переліку осіб на компенсацію витрат за тимчасове розміщення ВПО.

4. Про надання матеріальної допомоги військовослужбовцям та членам їх сімей.

5. Про надання матеріальної допомоги.

6. Про затвердження протоколу про результати електронного аукціону з оренди комунального майна №LLE001-UA-20240419-27111.

7. Про надання дозволу на розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності.

8. Про затвердження паспорта прив`язки тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності.

9. Про надання згоди на здійснення поточного ремонту орендованого приміщення за рахунок орендаря.

10. Про внесення змін до рішення «Про утворення комісії для комплексного визначення ступеня індивідуальних потреб особи, яка потребує соціальних послуг».