Заклади культури

Новобілокоровицький клуб - заклад клубного типу, який спрямовує свою діяльність на підвищення культурного рівня громади, розвиток та збереження національної культури, популяризацію провідних жанрів мистецтва.

Новобілокоровицький клуб, зі своєю більш ніж 60-ти річною історією, є одним з найдавніших мистецьких закладів громади та упродовж багатьох десятиліть від дня заснування впевнено виправдовує своє минуле,адже в повоєнні роки він був культурним центром офіцерського складу. Новобілокоровицький клуб пишається своїми культурними досягненнями,а саме : народним ансамблем «Вербиченьки» та гуртом «Пілігрими».

Директор Новобілокоровицького клубу – Кузьмич Тамара Петрівна

Бучманівський клуб є осередком виховної, культурно-просвітницької роботи для всіх вікових категорій населення. Основною метою функціонування даного закладу є збереження народних традицій, обрядів та старовинних культурних надбань.

В 1951 році відвели місце і почали будівництво клубу, а вже в 1955 році почала роботу профсоюзна кіноустановка, почали свою роботу гуртки художньої самодіяльності. В штат торф’яного комітету була введена посада завідуючого клубом і бібліотекаря. І першим завідуючим клубом був обраний Закусило Олександр Анрійович. На сьогоднішній день будинок культури постійно проводить заходи, направлені на вирішення першочергових завдань, щодо забезпечення умов ефективної роботи аматорських колективів, самореалізації творчих особистостей. Культурно-мистецькі заходи спрямовані на збереження культурної спадщини : духовних, історичних та національних традицій нашого народу.

Директор Бучманівського клубу – Левченко Лариса Генадіївна

Комунальний заклад « Центр культури та дозвілля Білокоровицької  сільської ради» - це клубний заклад комунальної форми власності, що забезпечує задоволення культурних потреб мешканців громади у розвитку народної традиційної культури, відродження ,збереження й розвиток національної творчості та мистецтва, підтримку художньої творчості, діяльності творчих колективів, іншої самодіяльної творчої ініціативи, організації культурного та спортивного дозвілля. Утворений даний комунальний заклад  14 вересня 2018 року  на базі Білокоровицького будинку культури з приєднанням інших клубних закладів громади( Новобілокоровицького клубу  та Бучманівського  клубу).

Працівники комунального закладу постійно у пошуку нових форм роботи, інноваційних технологій для організації культурно-масових заходів,спрямованих на задоволення сучасних інтересів громади, а робота комунального закладу спрямована на вирішення завдань із забезпечення повноцінного функціонування та розвитку культурно-мистецької  інфраструктури.

Директор комунального закладу « Центр культури та дозвілля Білокоровицької сільської ради» - Помінчук Оксана Вікторівна