Білокоровицька громада
Житомирська область, Коростенський район

Заклади загальної середньої освіти

Бучманівська гімназія Білокоровицької сільської ради

Житомирської області

Фото без опису

Бучманівська гімназія Білокоровицької сільської ради Житомирської області працює з 1955 року, з 1957 року – за кабінетною системою. Директором школи на даний час є Степура Світлана Миколаївна, заступником директора з навчально-виховної роботи – Федоренко Віталія Валеріївна.  Процес навчання забезпечують 15 вчителів. Розміщена поблизу лісового масиву, має свій розкішний фруктовий сад. Поряд із школою – стадіон, волейбольна і баскетбольна площадки. Учні закладу – регулярні учасники і переможці спортивних змагань із шахів, шашок, тенісу; олімпіад із різних навчальних предметів в межах Білокоровицької ТГ та на рівні Житомирської області. Реалізувати свої творчі можливості і бажання учням вдається через роботу достатньої кількості гуртків, які є у їх розпорядженні: «Настільний теніс», «Вокальний», «Хореографія», «Обдаровані пальчики», «Юний кресляр».

 

Директор школи: Степура Світлана Миколаївна.

Адреса: 11056, Житомирська область, Коростенський район, смт. Бучмани, вул. Центральна 23

  Електронна адреса: b_school_180@ukr.net


Білокоровицький ліцей Білокоровицької сільської ради

Житомирської області

Фото без опису

 

Білокоровицький ліцей Білокоровицької сільської ради Житомирської області заснований ще далекого 1937 року й понині радо зустрічає учнів та надає якісну освіту. Навчальний заклад очолює Мосєйчук Людмила Володимирівна. Заступником з виховної роботи є Музика Алла Іванівна.

Процес навчання забезпечують 24 вчителів, з них вищу категорію мають 12, вчителів І категорії є 3, вчителів ІІ категорії є 4, спеціалістів – 5. Також самовіддано відносяться до роботи бібліотекар, медична сестра.

Наші вчителі є переможцями районного конкурсу «Вчитель року»:

2002 р. – Любиченко Валентина Миколаївна (географія);

2003 р. – Крижановська Катерина Олександрівна (математика), на жаль, нині покійна;

2006 р. – Мосєйчук Людмила Володимирівна (математика);

2007 р. – Ліпка Лариса Іванівна (біологія);

2016 р. – Заєць Тетяна Олексіївна (біологія);

2017 р. – Шадура Ірина Володимирівна (українська мова та література).

За результатами ЗНО Білокоровицький ліцей у 2018 році зайняв 4 місце серед освітніх закладів району, і 112 із 405 шкіл області. Школярі здобувають першість в районних предметних олімпіадах, мають високі досягнення в спортивних змаганнях, беруть участь у творчих конкурсах області.

Свій потенціал учням допомагає розвивати факультативна робота з української мови, англійської, біології, християнської етики та гуртки: «Юний журналіст», вокальний «Нотка», малювання «Райдуга», футбол «Явір».
 

Директор школи:Мосєйчук Людмила Володимирівна

Адреса: 11050, Житомирська область, Коростенський район, с.Білокоровичі, вул. Шкільна, 7

тел.: (041) 35 639 21

Електронна адреса: shkola11055@i.ua

 

Новобілокоровицька гімназія

Білокоровицької сільської ради Житомирської області

Фото без опису

 

Новобілокоровицька гімназія Білокоровицької сільської ради Житомирської області була заснована в 1922 році. Першим директором семирічки був Колощук Х.Ф., далі посаду директора займали Г.С. Пінчук, І.К. Лісовський, В.І. Яремчук, І.Ю. Кравченко. У 1993 році директором школи стає Тетерук М.В., який працює і по даний час. Заступником директора з навчально-виховної роботи працює Волинець Н.В.

У стінах школи навчалися і досі вчаться діти різних національностей.

Процес навчання забезпечують 17 вчитель. З них: ст. вчителів – 6, вчителів вищої категорії – 8, І категорії – 2, ІІ категорії – 2, спеціалістів – 5.

Вчителі є переможцями районного конкурсу «Вчитель року»:

Сусоколова О.В. – 2004 р. (фізика),

Ничипоренко Г.Ф. – 2006 р. (математика),

Любиченко Н.М. – 2007 р. (зарубіжна література),

Шибецька Л.П. – 2007 р. (початкові класи).

У вересні 2016 року до нашої школи завітав депутат Верховної Ради Арешонков В.Ю. і вручив вчительці математики Ничипоренко Г.Ф. Грамоту Верховної Ради за заслуги перед українським народом, за сумлінну працю та вагомий внесок у навчання і виховання учнівської молоді.

Діяльність нашої школи полягає у створенні умов для розвитку особистості і творчої самореалізації кожного учня, його морального, інтелектуального, фізичного, художньо-естетичного зростання. Ми виховуємо громадянина демократичного суспільства, яке визнає освіченість, вихованість, культуру найвищими цінностями, незмінними чинниками соціального прогресу.

 

Директор школи:Тетерук Микола Васильович

Адреса: 11050,   Житомирська   область,   Коростенський    район,   смт.    Нові Білокоровичі, вул. Шкільна, 3

тел.: (067) 174 04 60

телефон 6-39-78

Електронна адреса: school2Bilokorovychy@i.ua

 Новобілокоровицький ліцей

Білокоровицької сільської ради Житомирської області

Фото без опису

Новобілокоровицький ліцей Білокоровицької сільської ради Житомирської області був заснований в 1937 році. У стінах школи навчалися діти різних національностей, які стали висококваліфікованими працівниками в різних галузях науки, освіти, медицини, промисловості та гідними захисниками України. Директорами школи у різні часи працювали Н.П. Каратаєва, Р.І. Єфремчук, В.С. Котенко, який керував школою 30 років, а також О.М. Кравченко. Нині школу очолює Балах Ф.В. Заступником директора з навчально-виховної роботи працює Лук’янчук В.М., заступником з виховної роботи - Зеленцова Т.П. Самовіддано та творчо у школі працюють 22 вчителів, психолог, медична сестра, бібліотекар. До послуг школярів 23 сучасних класних кімнат, спортивний зал, тренажерний зал, комп’ютерний клас, обладнаний сучасними інформаційними технологіями, бібліотека. Створені умови доступу до якісної освіти кожного учня. Навчання відбувається в комфортному психологічному та емоційному середовищі. Учні є активними учасниками обласних спортивних змагань, переможцями та призерами обласних, всеукраїнських конкурсів. Вони постійно відстоюють рівень школи, громади з предметних олімпіад. На обласних предметних олімпіадах є дипломантами ІІ та ІІІ ступенів. У 2017 році Новобілокоровицький ліцей було внесено до книги «Золотий фонд України».

 

Директор школи: Балах Федір Васильович

Адреса: 11054, Житомирська область, Коростенський район, смт. Нові Білокоровичі, вул. Довженка, 2 тел.: (098) 957 04 06

Електронна адреса: nbzosh3@ukr.net


 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь