A A A K K K
для людей із порушенням зору
Білокоровицька громада
Житомирська область, Коростенський район

Заклади загальної середньої освіти

Бучманівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

Бучманівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів працює з 1955 року, з 1957 року – за кабінетною системою. В школі навчається 62 учні та працює 15 вчителів. Розміщена поблизу лісового масиву, має свій розкішний фруктовий сад. Поряд із школою – стадіон, волейбольна і баскетбольна площадки. Учні закладу – регулярні учасники і переможці спортивних змагань із шахів, шашок, тенісу; олімпіад із різних навчальних предметів в межах

Білокоровицької ОГТГ та на рівні Житомирської області. Реалізувати свої творчі можливості і бажання учням вдається через роботу достатньої

кількості гуртків, які є у їх розпорядженні: «Настільний теніс», «Вокальний»,

«Хореографія», «Обдаровані пальчики», «Юний кресляр».

 

Директор школи: Степура Світлана Миколаївна.


Адреса: 11056, Житомирська область, Олевський район, смт. Бучмани, вул.. Центральна 23


Білокоровицька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1

 

Білокоровицька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1 

 

Білокоровицька загально-освітня школа І-ІІІ ступенів №1 заснована ще далекого 1937 року й понині радо зустрічає учнів та надає якісну освіту.

Навчальний заклад очолює Мосєйчук Людмила Володимирівна. Заступником з навчально-виховної роботи працює Ліпка Лариса Іванівна, а заступником з виховної роботи є Музика Алла Іванівна.

Процес навчання забезпечують 30 вчителів, з них вищу категорію мають 14,вчителів І категорії є 5, спеціалістів – 11. Також самовіддано відносяться до роботи бібліотекар, медична сестра.

Наші вчителі є переможцями районного конкурсу «Вчитель року»: 2002 р. – Цикул Людмила Іванівна (англійська мова);

2002 р. – Любиченко Валентина Миколаївна (географія);

2003 р. – Крижановська Катерина Олександрівна (математика), на жаль, нині покійна;

2006 р. – Мосєйчук Людмила Володимирівна (математика); 2007 р. – Ліпка Лариса Іванівна (біологія);

2016 р. – Заєць Тетяна Олексіївна (біологія);

2017 р. – Шадура Ірина Володимирівна (українська мова та література).

За результатами ЗНО Білокоровицька ЗОШ І-ІІІ ст.№1 у 2018 році зайняла 4 місце серед освітніх закладівОлевського району, і 112 із 405 шкіл області. У школі навчається 241 учень. Школярі здобувають першість в районних предметних олімпіадах, мають високі досягнення в спортивних змаганнях, беруть участь у творчих конкурсах області.

Свій потенціал учням допомагає розвивати факультативна робота з

української мови, англійської, біології, християнської етики та гуртки: «Юний журналіст», вокальний «Нотка», малювання «Райдуга», футбол «Явір».

Директор школи:Мосєйчук Людмила Володимирівна

 

Адреса: 11050, Житомирська область, Олевський район, с.Білокоровичі, вул. Шкільна, 7

тел.: (041) 35 639 21

 

Електронна адреса:shkola11055@i.ua


 

НовоБілокоровицька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2

 

НовоБілокоровицька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 В 1922 році, після закінчення громадянської війни, в селищі почала працювати початкова школа, яку відкрив відділ навчальних закладів Південно-Західної залізниці. Школа поступово перетворилася у семирічну. Першим директором семирічки був Колощук Х.Ф. В цей час у школі вчилися згодом відомі люди:

В роки воєнного лихоліття навчання було перервано. І тільки після звільнення селища 25 січня 1944 року відкрито початкову школу, директором якої призначено Г.С. Пінчук. З вересня 1944 року початкова школа переходить у відомство Міністерства шляхів сполучення і стає семирічною школою № 32 Південно-Західної залізниці, а директором стає І.К. Лісовський. У вересні 1951 року двоповерхова школа на 10 класних кімнат гостинно відкрила двері в храм науки для перших своїх вихованців (це сучасне приміщення школи).

У 1955 році відбувся перший випуск десятикласників. Випускники разом з атестатами одержували посвідчення будівельника, столяра, швачки.

У 1993 році директором школи стає Тетерук М.В., який працює і по даний час.Заступником директора з навчально-виховної роботи працює Куратова Н.В., яка має звання Відмінник народної освіти УРСР, а заступником з виховної роботи – Палько В.В.

У стінах школи навчалися і досі вчаться діти різних національностей.

Знання у навчальному закладі здобувають 102 учні, а процес навчання забезпечують 21 вчитель. З них: ст. вчителів – 7, вчителів вищої категорії – 7, І категорії – 5, ІІ категорії – 1, спеціалістів – 8.

Наші вчителі є переможцями районного конкурсу «Вчитель року»: Сусоколова О.В. – 2004 р. (фізика),

Ничипоренко Г.Ф. – 2006 р. (математика), Любиченко Н.М. – 2007 р. (зарубіжна література), Шибецька Л.П. – 2007 р. (початкові класи),

Палько В.В. – 2018 р. (українська мова і література).

Діяльність нашої школи полягає у створенні умов для розвитку особистості і творчої самореалізації кожного учня, його морального, інтелектуального, фізичного, художньо-естетичного зростання. Ми виховуємо громадянина демократичного суспільства, яке визнає освіченість, вихованість, культуру найвищими цінностями, незмінними чинниками соціального прогресу. Нове покоління людей повинно бути здатним ефективно працювати і навчатися протягом життя, оберігати і примножувати цінності національної культури та громадянського суспільства.

Директор школи:Тетерук Микола Васильович

Адреса: 11050,   Житомирська   область,   Олевський    район,   смт.    Нові Білокоровичі, вул. Шкільна, 3

тел.: (067) 174 04 60

телефон 6-39-78

Електронна адреса:school2Bilokorovychy@i.uaНовобілокоровицька ЗОШ І-ІІІ ст. № 3

Новобілокоровицька ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 була заснована в 1937 році. У стінах школи навчалися діти різних національностей, які стали висококваліфікованими працівниками в різних галузях науки, освіти, медицини, промисловості та гідними захисниками України. Директорами школи у різн ічаси працювали Н.П. Каратаєва, Р.І. Єфремчук, В.С. Котенко, який керував школою 30 років, а також О.М. Кравченко. Нині школу очолює Балах Ф.В. Заступником директора з навчально-виховної роботи працює Вознюк Л.В., заступником з виховної роботи - Мосейчук Т.С. Самовіддано та творчо у школі працюють 26 вчителів, психолог, медична сестра. Знання у навчальному закладі здобувають 184 учні. До послуг школярів 23 сучасних класних кімнат, спортивний зал, тренажерний зал, комп’ютерний клас, обладнаний сучасними інформаційними технологіями, бібліотека. Створені умови доступу до якісної освіти кожного учня. Навчання відбувається в комфортному психологічному та емоційному середовищі. Учні є активними учасниками обласних спортивних змагань, переможцями та призерами обласних, всеукраїнських конкурсів. Вони постійно відстоюють рівень школи, громади з предметних олімпіад. На обласних предметних олімпіадах є дипломантами ІІ та ІІІ ступенів. У 2017 році Новобілокоровицьку ЗОШ І-ІІІ ст. №3 було внесено до книги «Золотий фонд України».

Директор школи: Балах Федір Васильович

Адреса: 11054, Житомирська область, Олевський район, смт. Нові Білокоровичі, вул. Довженка, 2 тел.: (098) 957 04 06

Електронна адреса: nbzosh3@ukr.net


 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь