Інформація про моніторинг

Проведення моніторингу ступеня безбар’єрності

Відділ комунального господарства, благоустрою, будівництва, архітектури, економіки та інвестицій Білокоровицької сілської ради відповідно до Порядку проведення моніторингу та оцінки ступеня безбар’єрності об’єктів фізичного оточення і послуг для осіб з інвалідністю, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 26 травня 2021 року № 537 (далі – Порядок), інформує про проведення моніторингу ступеня безбар’єрності об’єктів фізичного оточення і послуг для осіб з інвалідністю в Бершадській територіальній громаді.

Міністерством розвитку громад та територій України разом з громадськими організаціями визначено типи об’єктів, що підлягають моніторингу у 2021 році:

• заклади охорони здоров’я;
  • заклади освіти;
  • структурні підрозділи з питань соцзахисту населення;
  • центри зайнятості;
  • установи пенсійного фонду;
  • споруди цивільного захисту;
  • суди;
  • центри надання адміністративних послуг;
  • національні заклади / установи;
  • залізничні вокзали, аеропорти, автовокзали.

Відповідно до пункту 5 Порядку, обстеження та оцінка ступеня безбар’єрності об’єктів фізичного оточення і послуг для осіб з інвалідністю проводилась управителями об’єктів (власниками (балансоутримувачами), орендарями або іншими управителями об’єктів, що несуть відповідальність за їх експлуатацію) у період до 31 серпня поточного року.

В результаті проведеного моніторингу Міністерством розвитку громад та територій України буде сформовано рейтинг за ступенем безбар’єрності об’єктів фізичного оточення і послуг для осіб з інвалідністю.

Інформацію про ступінь безбар’єрності окремих закладів та установ Білокоровицької територіальної громади можна отримати за посиланням: (ТУТ)