Новини

На майданчику офіційного медіацентру ОВА відбувся брифінг щодо діяльності робочої групи “Прозорість та підзвітність”

Зокрема під час брифінгу йшлося про реконструкцію лікувального корпусу (дитяче відділення) в обласному протитуберкульозному диспансері під інфекційне відділення та про реконструкцію (термосанацію) комунального закладу вищої освіти навчального корпусу Житомирського базового фармацевтичного коледжу Житомирської обласної ради.

08:13:21 13.02.2024

Доводимо до відома сільськогосподарських підприємств, землекористувачів усіх форм власності про необхідність проведення агрохімічної паспортизації земель сільськогосподарського призначення у 2024 році відповідно до Положення про моніторинг ґрунтів на землях сільськогосподарського призначення, затвердженого наказом Міністерства аграрної політики України від 26.02.2004 №51.

10:41:57 08.02.2024

ДО УВАГИ БАТЬКІВ УЧНІВ, ЯКІ НАВЧАЮТЬСЯ ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ БІЛОКОРОВИЦЬКОЇ ГРОМАДИ!

Повідомляємо, що нарахуванням та виплатою компенсаційних коштів на харчування учнів здійснює УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ КОРОСТЕНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ. На запит щодо цих коштів УСП Коростенської РДА надало таку інформацію:

14:59:13 30.01.2024