Новини

Віктор Градівський: За час війни Житомирщина збільшила зовнішньоторговельні операції зі Словаччиною

Під головуванням Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольги Стефанішиної відбулось онлайн-засідання Української частини Українсько-словацької Змішаної Комісії з питань економічного, промислового і науково-технічного співробітництва, до складу якої входить заступник начальника Житомирської обласної військової адміністрації Віктор Градівський.

12:25:50 01.11.2022

Тривають електронні аукціони з продажу об’єктів малої приватизації на Житомирщині. Встигніть подати заявку!

Про це повідомляє Департамент агропромислового розвитку та економічної політики  Житомирської ОВА за інформацією Управління забезпечення реалізації повноважень у Житомирській області Регіонального відділення ФДМУ по Рівненській та Житомирській областях.

14:35:32 21.10.2022

Перейменування вулиць Білокоровицької ТГ

За результатами попереднього опитування комісією було визначено наступні варіанти назв вулиць, які підлягають перейменуванню. Для остаточного прийняття рішення назви вулиці, просимо вибрати один із запропонованих варіантів до 27.10.2022 року

13:50:36 13.10.2022

ЧИ ПРАВИЛЬНО МИ ВИКОРИСТОВУЄМО ЗАХИСНІ МАСКИ?

Понад два роки тому, навесні 2020 року (коли  в Україну прийшла епідемія коронавірусної хвороби COVID-19),  фактично всі  громадяни стали користуватися  захисними масками – на роботі, у транспорті, у громадських місцях.  Маски стали звичною частиною нашого щоденного гардеробу – й водночас найпростішим засобом запобігти небезпечному інфекційному захворюванню.

08:34:48 13.10.2022

Для отримання компенсацій за наданий прихисток ВПО жителям Білокоровицької сільської територіальної громади необхідно подавати інформацію за новими формами

23 вересня на засіданні виконавчого комітету затверджено Порядок компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися у період воєнного стану на територію Білокоровицької сільської територіальної громади.

12:13:40 28.09.2022

СІТКІВКУ ОКА, ЯК І ЗІНИЦЮ, СЛІД БЕРЕГТИ

Цього року з 24 по 30 вересня  відзначається  Всесвітній тиждень сітківки ока. Такі щорічні  заходи проводяться  з  2010 року. Їх мета -- підвищення обізнаності про найбільш поширені   захворювання сітківки, від яких страждають мільйони людей в усьому світі.

15:37:51 26.09.2022