Спорт

У Білокоровицькій сільській раді діє «Програма розвитку фізичної культури та спорту  по Білокоровицькій сільській раді на 2021-2025 роки», яка затверджена рішенням ХХХХ сесії VІІ скликання від 29.09.2020 року №1199 . Метою Програми є формування здорового способу життя, орієнтація громадян на поетапне формування ефективної моделі розвитку фізичної культури і спорту на демократичних та гуманістичних засадах.

ФУТБОЛЬНА КОМАНДА «ЯВІР»
До складу гравців футбольної команди «Явір» входять  жителі Білокоровицької ТГ, які беруть активну участь у спортивному житті громади. Склад команди гравців є не постійним. Він  змінюється та доповнюється в залежності від гри.

Основний склад команди:

1. Примак Микола
  2. Куник Дмитро
  3. Шибецький Олександр
  4. Андрієнко Ігор
  5. Мартинчук Олександр
  6. Зінов’єв Микола
  7. Помінчук Сергій
  8. Самко Віталій
  9. Любиченко Віктор
  10.  Примак Дмитро
  11.  Борисюк Борис
  12.  Гусар Дмитро
  13.  Чамор Олександр
  14.  Басок Ярослав
  15.  Кравченко Сергій

Здобутком сезону 2017 року  для  Білокоровицької ТГ  є  ФК «Явір»,  яка лише в цьому році відновилася у футбольних змаганнях, де  здобула чемпіонство у Відкритій Першості Олевської ТГ.

Здобутком сезону 2017 року  для  Білокоровицької ОТГ  є  ФК «Явір»,  яка лише в цьому році відновилася у футбольних змаганнях, де  здобула чемпіонство у Відкритій Першості Олевської ОТГ.

Здобутком футбольного сезону 2018 року  для  Білокоровицької ОТГ  є  участь ФК «Явір»  у Відкритій Першості Олевської ОТГ, де  посіла III місце.

ФК «Явір» брали активну участь у футбольних сезонах 2019 року, 2020 року, 2021 року, 2022 року.

Були нагороджені грамотами за активну участь.