A A A K K K
для людей із порушенням зору
Білокоровицька громада
Житомирська область, Коростенський район

Освіта

Бучманівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

Фото без опису

Бучманівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів працює з 1955 року, з 1957 року – за кабінетною системою. В школі навчається 62 учні та працює 15 вчителів. Розміщена поблизу лісового масиву, має свій розкішний фруктовий сад. Поряд із школою – стадіон, волейбольна і баскетбольна площадки. Учні закладу – регулярні учасники і переможці спортивних змагань із шахів, шашок, тенісу; олімпіад із різних навчальних предметів в межах

Білокоровицької ОГТГ та на рівні Житомирської області. Реалізувати свої творчі можливості і бажання учням вдається через роботу достатньої

кількості гуртків, які є у їх розпорядженні: «Настільний теніс», «Вокальний»,

«Хореографія», «Обдаровані пальчики», «Юний кресляр».

 

Директор школи: Степура Світлана Миколаївна.


Адреса: 11056, Житомирська область, Олевський район, смт. Бучмани, вул.. Центральна 23

 

Білокоровицька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1

Фото без опису

Білокоровицька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1 

Школа – це країна дитинства, де живе сучасне й твориться майбутнє!

І незалежно від того, де знаходиться навчальний заклад – у місті чи в селі, дитина повинна одержати якісну освіту, яка задовольнить ті вимоги, які ставить до кожної особистості швидко змінюване суспільство.

Білокоровицька загально-освітня школа І-ІІІ ступенів №1 заснована ще далекого 1937 року й понині радо зустрічає учнів та надає якісну освіту. Учнями школи були відомі люди:

Валентин Манкін(1938-2014 ) – уславлений яхтсмен, триразовий чемпіон Олімпійських ігор, переможець чемпіонатів світу і Європи, заслужений майстер спорту СРСР, заслужений тренер СРСР, неодноразовий чемпіон СРСР (з 1959 по 1981 роки). Єдиний у світі яхтсмен, який став олімпійським

чемпіоном у в трьох різних класах: Фінн, Темпест та Зоряний.

Ігор Курінний (1972 р.н) – прославлений радянський і російський самбіст і сумоторі, триразовий чемпіон світу, срібний призер Всесвітніх Ігор, п'ятиразовий чемпіон Європи по самбо, триразовий бронзовий призер

чемпіонатів світу із сумо, триразовий чемпіон Європи із сумо, п'ятиразовий володар Кубку світу по самбо, заслужений майстер спорту по самбо і по сумо.

Олександр Помінчук(1974р.н.) – заслужений майстер спорту України. З 1996 року — член національної збірної команди України з волейболу. Посів перше місце на Дефлімпійських іграх (Данія, 1997 р., Австралія, 2005 р.), перше

місце на чемпіонаті Європи (Росія, 1999 р.), друге місце на Дефлімпійських іграх (Італія, 2001 р.), перше місце на чемпіонаті світу (Аргентина, 2008 р.), друге місце на чемпіонаті Європи (Німеччина, 2003 р.) та друге місце на XXI літніх Дефлімпійських іграх (м. Тайпей (Тайвань), 2009 р.).

Ніна Федорова (1907-1993) – українська художниця-керамістка.

Шибецький Петро Миколайович(1979-2015) — солдат Збройних сил України, учасник російсько-української війни

Загоровський Степан Петрович (1936 р.н.) – відомий місцевий краєзнавець, письменник, автор книг «Голоси кургану», «Білокоровичі – моє рідне село». Гученко Олександр Миколайович (1922-1997)–вчитель, письменник, автор книг: «Мати-Земля», «Яблуневий цвіт».

Навчальний заклад очолює Мосєйчук Людмила Володимирівна. Заступником з навчально-виховної роботи працює Ліпка Лариса Іванівна, а заступником з виховної роботи є Музика Алла Іванівна.

Процес навчання забезпечують 30 вчителів, з них вищу категорію мають 14,вчителів І категорії є 5, спеціалістів – 11. Також самовіддано відносяться до роботи бібліотекар, медична сестра.

Наші вчителі є переможцями районного конкурсу «Вчитель року»: 2002 р. – Цикул Людмила Іванівна (англійська мова);

2002 р. – Любиченко Валентина Миколаївна (географія);

2003 р. – Крижановська Катерина Олександрівна (математика), на жаль, нині покійна;

2006 р. – Мосєйчук Людмила Володимирівна (математика); 2007 р. – Ліпка Лариса Іванівна (біологія);

2016 р. – Заєць Тетяна Олексіївна (біологія);

2017 р. – Шадура Ірина Володимирівна (українська мова та література).

За результатами ЗНО Білокоровицька ЗОШ І-ІІІ ст.№1 у 2018 році зайняла 4 місце серед освітніх закладівОлевського району, і 112 із 405 шкіл області. У школі навчається 241 учень. Школярі здобувають першість в районних предметних олімпіадах, мають високі досягнення в спортивних змаганнях, беруть участь у творчих конкурсах області.

Свій потенціал учням допомагає розвивати факультативна робота з

української мови, англійської, біології, християнської етики та гуртки: «Юний журналіст», вокальний «Нотка», малювання «Райдуга», футбол «Явір».

Директор школи:Мосєйчук Людмила Володимирівна

 

Адреса: 11050, Житомирська область, Олевський район, с.Білокоровичі, вул. Шкільна, 7

тел.: (041) 35 639 21

 

Електронна адреса:shkola11055@i.ua

 

 

Новобілокоровицька загальноосвітня школа І-ІІ ст. №2

Фото без опису

Новобілокоровицька загальноосвітня школа І-ІІ ст. №2 В 1922 році, після закінчення громадянської війни, в селищі почала працювати початкова школа, яку відкрив відділ навчальних закладів Південно-Західної залізниці. Школа поступово перетворилася у семирічну. Першим директором семирічки був Колощук Х.Ф. В цей час у школі вчилися згодом відомі люди:

К. Ареф’єв – майбутній командир партизанського загону, Герой Радянського Союзу; О.О. Нечипоренко – партизанський командир.

В роки воєнного лихоліття навчання було перервано. І тільки після звільнення селища 25 січня 1944 року відкрито початкову школу, директором якої призначено Г.С. Пінчук. З вересня 1944 року початкова школа переходить у відомство Міністерства шляхів сполучення і стає семирічною школою № 32 Південно-Західної залізниці, а директором стає І.К. Лісовський. У вересні 1951 року двоповерхова школа на 10 класних кімнат гостинно відкрила двері в храм науки для перших своїх вихованців (це сучасне приміщення школи).

У 1955 році відбувся перший випуск десятикласників. Випускники разом з атестатами одержували посвідчення будівельника, столяра, швачки.

На початку 1957 року в школу приходять нові вчителі. Серед них В.І. Яремчук, який у 1968 році став директором школи і очолював її протягом 16- ти років. Саме він створив перший в районі шкільний музей Слави і під його керівництвом наша школа стала опорною в районі. Першого вересня 1966 року в школі почала працювати вчителька хімії О.П. Тітова, їй незабаром присвоєно звання вчителя-методиста, відмінника народної освіти України та нагороджено орденом Трудового Червоного Прапора. Колектив школи і досі підтримує тісний зв'язок та дружні стосунки з Ольгою Пилипівною.

І.Ю. Кравченко – один з найкращих вчителів фізики, завуч, директор школи. Він не тільки продовжив славні традиції школи, а й вніс багато нового:

першим у районі обладнав зразковий кабінет фізики, вперше організував навчання шести річок, уміло згуртував колектив на високопрофесійну працю. У 1986 році Чорнобильська трагедія торкнулася і нашого Полісся. Школа опинилася у ІІІ зоні радіаційного забруднення і більшість вчителів виїхали за межі області. Два роки школа працює без директора, а завуч – Шапіро Є.М. тимчасово виконує його обов’язки.

У 1993 році директором школи стає Тетерук М.В., який працює і по даний час.Заступником директора з навчально-виховної роботи працює Куратова Н.В., яка має звання Відмінник народної освіти УРСР, а заступником з виховної роботи – Палько В.В.

У стінах школи навчалися і досі вчаться діти різних національностей.

Знання у навчальному закладі здобувають 102 учні, а процес навчання забезпечують 21 вчитель. З них: ст. вчителів – 7, вчителів вищої категорії – 7, І категорії – 5, ІІ категорії – 1, спеціалістів – 8.

Наші вчителі є переможцями районного конкурсу «Вчитель року»: Сусоколова О.В. – 2004 р. (фізика),

Ничипоренко Г.Ф. – 2006 р. (математика), Любиченко Н.М. – 2007 р. (зарубіжна література), Шибецька Л.П. – 2007 р. (початкові класи),

Палько В.В. – 2018 р. (українська мова і література).

У вересні 2016 року до нашої школи завітав депутат Верховної Ради Арешонков В.Ю. і вручив вчительці математики Ничипоренко Г.Ф. Грамоту Верховної Ради за заслуги перед українським народом, за сумлінну працю та вагомий внесок у навчання і виховання учнівської молоді.

Життя вносить свої корективи, і наша школа у цьому не є виключенням.

З 1 вересня 2010 року у школі відбулося багато гарних змін. На посаду заступника директора з виховної роботи була прийнята Омельченко Л.А. Життя у школі вирувало, вигравало різними яскравими промінчиками творчості, а організатором і натхненником всіх начинань була Любов Анатоліївна.

Саме з її ініціативи реставровано музей Слави (2010 р.), створена Учнівська республіка і вперше в школі був обраний президент цієї республіки,  побачила світ шкільна газета, знову запрацювала шкільна радіохвиля та безліч інших цікавих справ.

Діяльність нашої школи полягає у створенні умов для розвитку особистості і творчої самореалізації кожного учня, його морального, інтелектуального, фізичного, художньо-естетичного зростання. Ми виховуємо громадянина демократичного суспільства, яке визнає освіченість, вихованість, культуру найвищими цінностями, незмінними чинниками соціального прогресу. Нове покоління людей повинно бути здатним ефективно працювати і навчатися протягом життя, оберігати і примножувати цінності національної культури та громадянського суспільства.

Школа живе, розвивається, з кожним роком стає ще кращою, іде великими кроками шляхом реформування, щоб стати справді Новою українською школою – школою нових освітніх технологій, центром формування і розвитку соціально зрілої, творчої особистості з усвідомленою громадською позицією, почуттям національної самосвідомості, особистості, підготовленої до професійного самовизначення.

Директор школи:Тетерук Микола Васильович

Адреса: 11050,   Житомирська   область,   Олевський    район,   смт.    Нові Білокоровичі, вул. Шкільна, 3

телефон 6-39-78

Електронна адреса:school2Bilokorovychy@i.ua

Новобілокоровицька ЗОШ І-ІІІ ст. № 3

Фото без опису

Новобілокоровицька ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 була заснована в 1937 році. У стінах школи навчалися діти різних національностей, які стали висококваліфікованими працівниками в різних галузях науки, освіти, медицини, промисловості та гідними захисниками України. Директорами школи у різн ічаси працювали Н.П. Каратаєва, Р.І. Єфремчук, В.С. Котенко, який керував школою 30 років, а також О.М. Кравченко. Нині школу очолює Балах Ф.В. Заступником директора з навчально-виховної роботи працює Вознюк Л.В., заступником з виховної роботи - Мосейчук Т.С. Самовіддано та творчо у школі працюють 26 вчителів, психолог, медична сестра. Знання у навчальному закладі здобувають 184 учні. До послуг школярів 23 сучасних класних кімнат, спортивний зал, тренажерний зал, комп’ютерний клас, обладнаний сучасними інформаційними технологіями, бібліотека. Створені умови доступу до якісної освіти кожного учня. Навчання відбувається в комфортному психологічному та емоційному середовищі. Учні є активними учасниками обласних спортивних змагань, переможцями та призерами обласних, всеукраїнських конкурсів. Вони постійно відстоюють рівень школи, громади з предметних олімпіад. На обласних предметних олімпіадах є дипломантами ІІ та ІІІ ступенів. У 2017 році Новобілокоровицьку ЗОШ І-ІІІ ст. №3 було внесено до книги «Золотий фонд України».

Директор школи: Балах Федір Васильович

Адреса: 11054, Житомирська область, Олевський район, смт. Нові Білокоровичі, вул. Довженка, 2 

Електронна адреса: nbzosh3@ukr.net

 

ЗДО

БІЛОКОРОВИЦЬКИЙ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД №1 «Ромашка»

НОВОБІЛОКОРОВИЦЬКИЙ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД №2 «Сонечко»

НОВОБІЛОКОРОВИЦЬКИЙ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД №3 «Веселка»

 

 

 

 



 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь