Олевський район, Житомирська область

Найменування показника

Значення показника

1.

Чисельність населення станом на 1 січня 2017 р. у тому числі дітей:

дошкільного віку

шкільного віку

громадян пенсійного віку

працездатне населення

2.

Кількість населених пунктів, що входять до складу спроможної територіальної громади

3.

Обсяг доходів (розрахунковий) спроможної територіальної громади, гривень, у тому числі:

сформованих відповідно до статті 64 Бюджетного кодексу України

бюджету розвитку

базової дотації

реверсної дотації

4.

Площа території спроможної територіальної громади, кв. кілометрів

5.

Кількість закладів, що утримуються за рахунок бюджету органів місцевого самоврядування у тому числі:

загальноосвітніх навчальних закладів I-IIIступеня

загальноосвітніх навчальних закладів I-II ступеня

загальноосвітніх навчальних закладів I ступеня

дошкільних навчальних закладів

закладів позашкільної освіти

закладів культури

закладів фізичної культури

фельдшерсько-акушерських пунктів

амбулаторій, поліклінік

лікарень

станцій швидкої допомоги

6.

Наявність приміщень для розміщення державних органів, установ, що здійснюють повноваження щодо:

правоохоронної діяльності

реєстрації актів цивільного стану та майнових прав

пенсійного забезпечення

соціального захисту

пожежної безпеки

казначейського обслуговування

Відомості про населенні пункти що увійшли до складу ОТГ

№з/п

Найменування населених пунктів, що входять до складу ОТГ, із зазначенням адміністративного статусу

Чисельність населення станом на 1 січня 2017 р.

Відстань до потенційного адміністративного центру територіальної громади,кілометрів

1.

Новобілокоровицька селищна рада

смт Нові Білокоровичі

2.

Білокоровицька сільська рада

с.Білокоровичі

3.

Бучманівська селищна рада

смтБучмани

4,8

Аналітична записка

Білокоровицької територіальної громади

(адміністративний центр – с. Білокоровичі)

1.Загальна характеристика

Білокоровицька територіальна громада (далі - громада) базується на території Олевського району.

Громада розташована у північно- західній частині Житомирської області.

До складу громади входять три населених пункти, на базі яких створені три органи місцевого самоврядування, у тому числі с. Білокоровичі,  смт Нові Білокоровичі, смт Бучмани.

Мінімальна відстань населених пунктів до адміністративного центру складає 4,8 км, максимальна 6 км.

Площа громади складає 110,04 кв.кілометрів.

Загальна кількість мешканців громади складає 6093 особи, у тому числі дітей: шкільного віку – 586, дошкільного віку – 465.

2. Економічний потенціал

На території, яку охоплює громада, зареєстровано 87 суб’єктів малого і середнього підприємництва, у тому числі 18 юридичних осіб та 69 фізичних осіб.

На території громади функціонують промислові підприємств, а саме : «Білокоровицька хлібопекарня», Новобілокоровицьке БГКП, ДП «Білокоровицьке лісове господарство», ОКП «Білокоровицький гранкар’єр», ТОВ «Олімпік Колор», ТОВ «Вуд зовнішній сервіс», ТОВ «Еко-Пел», ТОВ «УКАБ»,ТОВ «УКРЛІСІНДУСТРІЯ» ,ТОВ «ДОББУД»,ФОП «Гаріст Олег Миколайович», ФОП «Гаріст Олена Махсотівна», ТОВ «Еліт Плюс»,ТОВ «Інком Ресурс»,ФОП «Синчило Вадим Олександрович».

Серед галузей промисловості найбільша питома вага належить виробництву деревини та виробів з неї – 74%.

Основна товарна структура експорту – деревина та вироби з деревини.

Торгівельні послуги надають 70 фунціонуючих торгових точок, у тому числі 54 магазини, 5 аптечних кіосків та аптек, 2 АЗС та 7 закладів громадського харчування на 550 посадкових місць.

3. Бюджетна інфраструктура

За рахунок бюджету об’єднаної громади на її території функціонують:

5- заклади охорони здоров’я, а саме: 2- фельдшерсько-акушерських пункти, 1- фельдшерський пункт, 2- амбулаторії.

8 - закладів освіти, а саме: 3- загальноосвітні заклади I-III ступеня, 1 загальноосвітній навчальний заклад I-II ступеня та 4 - дошкільні навчальні заклади.

3 - заклади культури.

Одне приміщення придатне для розміщення органів місцевого самоврядування.

Обсяг доходів територіальної громади, гривень, у тому числі: 25550600,0

• базової дотації – 2278200,0
  • сформованих відповідно до ст.64 Бюджетного кодексу України – 23272400,0

4.Транспортне сполучення

Усі населені пункти громади забезпеченні постійним транспортним сполученням з адміністративним центром.

Транспортне сполучення забезпечується автомобільними дорогами загального користування державного та місцевого значення.

Також територією громади проходить міжнародна автодорога державного значення М-07 Київ – Ковель – Ягодин (на м. Люблін), що є складовою міжнародної автомагістралі категорії «Е» - Е373 Люблін-Ковель-Київ.

Транспортний комплекс представлений 2 приватними підприємцями, які надають послуги з пасажирських перевезень на 10 автобусних маршрутах.