Заклади культури

Відповідно до рішення сесії XVII скликання VIII Білокоровицької сільської ради від 14.09.2018 року №512 «Про створення КЗ «Центр культури та дозвілля Білокоровицької сільської ради та затвердження Статуту» було створено КЗ «Центр культури та дозвілля Білокоровицької сільської ради» та затверджено структуру до якої ввійшли:

• Новобілокоровицький клуб КЗ «Центр культури та дозвілля Білокоровицької сільської ради»;
  • Бучманівський клуб КЗ «Центр культури та дозвілля Білокоровицької сільської ради».

КЗ « Центр культури та дозвілля Білокоровицької  сільської ради»

КЗ «Центр культури та дозвілля Білокоровицької сільської ради» являє собою масовий культурно-освітній заклад, що належить до комунальної форми власності Білокоровицької сільської ради. Метою діяльності Центру культури та дозвілля є задоволення культурних потреб громадян у розвитку народної традиційної культури, підтримки художньої творчості, забезпечення умов для самодіяльної творчої ініціативи, духовного розвитку і організації дозвілля населення громади.

Працівники комунального закладу постійно у пошуку нових форм роботи, інноваційних технологій для організації культурно-масових заходів, спрямованих на задоволення сучасних інтересів громади, а робота комунального закладу спрямована на вирішення завдань із забезпечення повноцінного функціонування та розвитку культурно-мистецької  інфраструктури.

На базі КЗ «Центр культури та дозвілля Білокоровицької сільської ради» був створений та функціонує народний ансамбль «Полісяночка» і танцювальним гуртком «Позитивчик».

Директор КЗ «Центр культури та дозвілля Білокоровицької сільської ради» - Ничипоренко Валентина Якимівна;

Керівник гуртка: Мельник Валентин Петрович

Адреса: 11055, Житомирська область, Коростенський район, с.Білокоровичі, вул.Тараса Шевченка, 73

Електронна адреса: club_bilokorovichi2021@ukr.net

Структурний підрозділ, який є осередком виховної, культурно-просвітницької роботи для всіх вікових категорій населення. Основною метою функціонування даного закладу є збереження народних традицій, обрядів та старовинних культурних надбань. В 1951 році відвели місце і почали будівництво клубу, а вже в 1955 році почала роботу профсоюзна кіноустановка, почали свою роботу гуртки художньої самодіяльності. В штат торф’яного комітету була введена посада завідуючого клубом і бібліотекаря. І першим завідуючим клубом був обраний Закусило Олександр Андрійович. На сьогоднішній день будинок культури постійно проводить заходи, направлені на вирішення першочергових завдань, щодо забезпечення умов ефективної роботи аматорських колективів, самореалізації творчих особистостей. Культурно-мистецькі заходи спрямовані на збереження культурної спадщини: духовних, історичних та національних традицій нашого народу. На базі Бучманівського клубу був створений та функціонує народний ансамбль «Роксолана».

Директор Бучманівського клубу – Левченко Лариса Генадіївна;

Художній керівник: Степура Василь Іванович

Адреса: 11056, Житомирська область, Коростенський район, смт.Бучмани, вул.Центральна, 21 а.

Електронна адреса: club_buchmany@ukr.net

Структурний підрозділ, який спрямовує свою діяльність на підвищення культурного рівня громади, розвиток та збереження національної культури, популяризацію провідних жанрів мистецтва. Новобілокоровицький клуб, зі своєю більш ніж 60-ти річною історією, є одним з найдавніших мистецьких закладів громади та упродовж багатьох десятиліть від дня заснування впевнено виправдовує своє минуле, адже в повоєнні роки він був культурним центром офіцерського складу. На базі Новобілокоровицького клубу був створений та функціонує народний ансамбль «Вербиченька».

Директор Новобілокоровицького клубу – Кузьмич Тамара Петрівна;

Художній керівник: Яковенко Сергій Вікторович

Адреса: 11054, Житомирська область, Коростенський район, смт.Нові Білокоровичі, вул. Довженка, 8

Електронна адреса: club.n.bilokorovychi@gmail.com

КЗ "Білокоровицька бібліотека Білокоровицької сільської ради"