Про ЦНАП

АДРЕСА: 11055,  Житомирська область,Олевський район,

с. Білокоровичі, вул. Тараса Шевченка69а

e-mail: bilokorovychi_cnap@ukr.net

У 2018 році в Україні  розпочалася Фаза впровадження напряму з покращення якості надання адміністративних послуг для населення Програми «U-LEAD з Європою». Фаза впровадження передбачає підтримку створення та модернізації центрів надання адміністративних послуг у громадах – партнерах Програми «U-LEAD з Європою» в усіх регіонах України з метою надання якісних і доступних адміністративних послуг для населення і бізнесу.

Білокоровицька сільська об′єднана територіальна громада є учасником 2 раунду Фази впровадження  цієї Програми. За підтримки Програми створено Центр надання адміністративних послуг Білокоровицької сільської ради та  віддалене робоче місце у смт. Нові Білокоровичі.

Вагомою складовою діяльності Програми є наближення послуг до мешканців. Саме тому особлива увага приділяється інтеграції до ЦНАП найбільш затребуваних  адміністративних послуг. Їх інтеграція відбувається відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» та розпорядження Кабінету Міністрів України від 16.05.2014 р. №523-р «Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг».

Приміщення центру складає 164,13 м2, яке зоноване відповідно до вимог законодавства. Сучасне обладнання,  доступність для осіб з обмеженими можливостями і відвідувачів з дітьми— все це створено для задоволення потреб мешканців нашої громади.

Адміністраторами ЦНАП забезпечується надання послуг з питань: реєстрації місця проживання, видачі документів дозвільного характеру, послуги структурних підрозділів Білокоровицької сільської ради, місцеві послуги (земельні, житлові тощо), а також послуги соціального характеру.