В рамках проєкту "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги" відбувся захоплюючий третій етап змагань з баскетболу

17 квітня в рамках проєкту "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги" відбувся захоплюючий третій етап змагань з баскетболу серед юнаків закладів загальної середньої освіти Коростенського району.

12:01:19 18.04.2024

#ПрозороТаПідзвітно: Від початку війни у Житомирській області відновлено 3255 об’єктів

Ще з 01 серпня 2023 року в “Дії” стартував прийом заявок на компенсацію за зруйноване через війну житло. Компенсації виплачуються одноосібним власникам житла, яке було зруйноване через бойові дії після 24 лютого 2022 року, не підлягає відновленню і розташоване на неокупованій території та не в зоні активних бойових дій, а вже 27 грудня 2023 року розпочалася видача житлових сертифікатів.

11:57:33 18.04.2024

ОГОЛОШЕННЯ

Білокоровицька сільська рада запрошує на вакантну посаду фахівця із соціальної роботи.

10:32:19 16.04.2024

Підсумки тижня: Захист Північного кордону, Допомога Харківщині, Шкільне харчування, “Життя громад в умовах війни”, «Прозорість та підзвітність», «Пліч-о-пліч. Разом переможемо»

На майданчику офіційного медіацентру ОВА начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко традиційно підбив підсумки роботи за тиждень.

09:56:37 16.04.2024

ЗАБРУДНЕНА ВОДА З КОЛОДЯЗЯ – ПРИЧИНА МЕТГЕМОГЛОБІНЕМІЇ

В квітні в селі Лісівщина Коростенського районузареєстрований випадок метгемоглобінеміі у дитини двомісячного віку. Як встановлено епідрозслідуванням, причиною захворювання стало використання для приготування дитячих сумішей з використанням неякісної колодязної води.

09:53:31 16.04.2024

Нітрати у питній воді

Невідповідність питної води санітарно-мікробіологічним вимогам є основною причиною підвищення захворюваності серед населення на такі інфекційні захворювання, як вірусний гепатит А, черевний тиф, дизентерія, холера, ротавірусні інфекції, лептоспіроз тощо, а також хвороби, пов’язані з хімічним забрудненням води, серед них і водно-нітратна метгемоглобінемія.

09:52:21 16.04.2024