Новини

#ПрозорістьТаПідзвітність: Людмила Димидюк провела перевірку ведення роботи по реконструкції приміщення початкової школи для учнів 1-4 класів

У рамках проєкту «Прозорість та Підзвітність» начальниця Бердичівської районної військової адміністрації Людмила Димидюк  провела перевірку ведення роботи по реконструкції приміщення початкової школи для учнів 1-4 класів.

14:35:15 16.11.2023

Конкурс «Варто: Єднання»

Український ветеранський фонд розпочав новий конкурс спільно з Громадською організацією «Ініціативний центр сприяння активності та розвитку громадського почину «Єднання».

16:10:37 08.11.2023

Раннє втручання – ключ до гармонійного розвитку дитини та до покращення життя всієї сім’ї

Раннє втручання – це система послуг та підтримки для дітей до 4-х років, які виявляють порушення у розвитку або мають ризик їх виникнення. Мета раннього втручання полягає у виявленні та адекватній реакції на можливі проблеми або відхилення у розвитку дитини на ранніх етапах, щоб оптимізувати її можливості для здорового та гармонійного розвитку.

15:42:00 30.10.2023

ІНСУЛЬТ: ПРИЧИНИ , СИМПТОМИ, ПРОФІЛАКТИКА

Щороку 29 жовтня відзначається Всесвітній день інсульту. Інсульт — це гостре порушення мозкового кровообігу, внаслідок якого виникає пошкодження частини головного мозку. Інсульт найчастіше є ускладненням гіпертонічної хвороби і розвивається на фоні різкого підвищення артеріального тиску.

14:57:35 30.10.2023

До 18 років право на шлюб дітям потрібно отримувати через суд: де можна отримати допомогу безоплатно

Якщо підлітки, яким виповнилося 16 років, хочуть укласти шлюб, їм потрібно звертатися до суду й отримати дозвіл на це, адже шлюбний вік в Україні настає з 18 років. Суд має розглянути цю заяву та на підставі наведених доказів встановити, чи відповідає шлюб інтересам неповнолітніх.

11:45:58 27.10.2023

На офіційному сайті Житомирської ОВА створено окремий розділ — «Прозорість та підзвітність»

На виконання розпорядження начальника Житомирської ОВА №478 від 10.10.2023 «Про утворення робочої групи «Прозорість і підзвітність» обласної військової адміністрації», на офіційному веб-сайті Житомирської ОВА створено окремий профільний розділ «Прозорість та підзвітність», з яким можна ознайомитися ТУТ.

16:12:37 26.10.2023