Порядок присутності на пленарних засіданнях сесій Білокоровицької сільської ради

Відповідно до затвердженого радою Регламенту Білокоровицької сільської ради Стаття  6. якого визначає:

Присутність на пленарних засіданнях Ради

6.1. Сесії ради проводяться гласно із забезпеченням права кожного бути присутнім на них, крім випадків, передбачених законодавством.

На пленарних засіданнях Ради за рішенням Ради (або за запрошенням сільського голови) можуть бути присутні депутати інших рад, представники державних органів та органів місцевого самоврядування, об’єднань громадян, трудових колективів. Для них у залі засідань відводяться спеціальні місця.

6.2. Інші особи можуть бути присутні на пленарних засіданнях ради за умови встановлення їх особи (пред’явлення паспорта громадянина України) та у межах наявних вільних сидячих місць.

6.3. Заявки на запис (письмові або в телефонному режимі) подаються голові або секретарю сільської ради до 15 години робочого дня, що передує засіданню сесії. Також голову або секретаря сільської ради слід повідомити про можливість надання слова та з якого питання. Кількість присутніх обмежується наявною кількістю сидячих місць у сесійній залі.

6.4. Запис присутніх осіб проводить секретар ради і список передає головуючому.

6.5. Особи, які виявили бажання взяти участь у пленарному засіданні сільської ради, не мають права втручатися в роботу сесії, зобов’язані утримуватись від проявів схвалення чи осуду доповідей, виступів, рішень оплесками, вигуками чи іншими діями і повинні дотримуватись порядку,виконувати пропозиції та вимоги головуючого.

6.6. Головуючий на пленарному засіданні Ради повідомляє депутатів Ради про осіб, які присутні на пленарному засіданні Ради за запрошеннями та з власної ініціативи, та кому і з якого питання  може бути надане право виступити на пленарному засіданні Ради.

6.7. Порядок розміщення депутатів Ради та інших присутніх у залі засідань осіб визначається Радою. Місця для депутатів Ради відводяться в залі засідань окремо від місць для інших осіб, присутніх на пленарному засіданні ради, і не можуть бути зайняті іншими особами.

6.8. Якщо на пленарному засіданні бажає бути присутньою кількість осіб, яких неможливо розмітити у залі засідань без шкоди для проведення засідання, особи, які бажають бути присутніми у залі засідань, визначають своїх представників, яких уповноважені особи Ради розміщують у залі засідань з урахуванням вимог п.6.1.- 6.7. цієї статті