Новини

Щодня рятувальники ДСНС ліквідовують загоряння на відкритих місцевостях. Здебільшого їх причиною є саме людський фактор: необережне поводження з вогнем чи навмисні підпали — спалювання сухої трави та сміття

Такі пожежі дуже швидко поширюються на значну площу, особливо у суху вітряну погоду, знищують гектари лісових масивів, шкодять довкіллю, можуть спричинити пожежі житлових будівель та споруд, і навіть стати причиною травмувань і загибелі людей.

13:27:14 15.03.2024

Про дотримання правил зберігання пестицидів і агрохімікатів!

Коростенське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області інформує, що під час зберігання  пестицидів і агрохімікатів  потрібно дотримуватися таких пріоритетів, як збереження здоров`я  людини і охорони навколишнього середовища.

13:09:35 12.03.2024

Підприємців запрошують у бізнес-візит на заводи харчової промисловості за підтримки EU4Business

ГО "Вдоскональ себе" запрошує представників малого та середнього бізнесу з Вінницької, Житомирської та Хмельницької областей на навчально-консультаційний бізнес-візит до підприємств харчової промисловості. 12 березня відвідаємо Бердичівський пивоварний завод та крупозавод «Озерянка». У рамках проєкту «Доступна бізнес-освіта» за підтримки EU4Business планується відвідування цих місцевих підприємств, які є прикладом успішної підприємницької діяльності, задля обміну досвідом.

14:58:38 11.03.2024

#ПрозорістьТаПідзвітність: В межах діяльності робочої групи триває аналіз публічних закупівель на Житомирщині

З врахуванням того що наразі триває перший фінансовий квартал основними предметами закупівлі є: послуга з постачання теплової енергії та електроенергії.

10:49:49 05.03.2024

#ПрозорістьТаПідзвітність: Держслужбовці та посадові особи долучилися до навчання із питань запобігання корупції

В Житомирському регіональному центрі підвищення кваліфікації 127 держслужбовців та 53 посадові особи місцевого самоврядування долучилися до навчання за загальною короткостроковою програмою «Запобігання корупції та забезпечення доброчесності в органах публічної влади».

15:12:36 04.03.2024