Відділ освіти, культури, молоді та спорту

"Освіта - це новий, дальший від старого,

шлях до зерна щастя, коли з допомогою

великої сили знань, оглядаючись назад,

минаєш чиїсь помилки і, не спотикаючись,

збираєш срібло, щоб незабаром мати золото".

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашій офіційній сторінці відділу освіти, культури, молоді та спорту Білокоровицької сільської ради Житомирської області.

На нашій сторінці Ви зможете спостерігати, як розвивається освіта та культура у нашій громаді. Відвідуючи сторінки закладів Ви зможете ознайомитися з діяльністю закладів загальної середньої освіти, дошкільної освіти та  закладів культури. Ми сподіваємось, що кожен відвідувач отримає корисну інформацію. Усе, що ми робимо, направлено для розвитку особистості і творчої самореалізації кожного громадянина.

Місцезнаходження юридичної особи: 11055, Житомирська область, Коростенський район, село Білокоровичі, вул. Тараса Шевченка, буд.69А

Структура відділу освіти, культури, молоді та спорту:

Остапчук Людмила Федорівна – начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту;

Мартинчук Валентина Миколаївна – спеціаліст з питань освіти;

Горай Тетяна Миколаївна - спеціаліст з питань освіти;

Кулібаба Ольга Василівна – спеціаліст з питань культури, молоді та спорту.

Відділ діє відповідно до «Положення про відділ освіти, культури, молоді та спорту Білокоровицької сільської ради Житомирської області» затвердженого рішенням ІІІ сесії, VIII скликання від 21.07.2017 року №120.

ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ ВІДДІЛУ:

1. Здійснює реалізацію державної політики та політики Білокоровицької сільської ради об’єднаної територіальної громади в сферах освіти, культури, молоді та спорту.
  2. Створює рівні та доступні умови для здобуття громадянами дошкільної, повної загальної середньої та позашкільної освіти, забезпечує соціальний захист учасників навчально-виховного процесу, надає населенню якісні послуги в сфері фізичної культури і спорту.
  3. Планує та забезпечує розвиток мережі закладів дошкільної, початкової та базової середньої освіти, позашкільної освіти.
  4. Закріплює за закладами освіти територію обслуговування.
  5. Забезпечує доступність освіти для всіх громадян, які проживають на території Білокоровицької ТГ та вживає заходів для забезпечення потреб у дошкільній та позашкільній освіті.
  6. Забезпечує фінансування підвезення учнів і педагогічних працівників до закладів освіти та у зворотньому напрямку.
  7. Ведуть облік дітей дошкільного та шкільного віку у порядку, затвердженому Кабінетом Міністрів України.
  8. Оприлюднює офіційну звітність про всі отримані та використані кошти, а також перелік і вартість товарів, робіт, послуг, спрямовані на потреби кожного із заснованих ними закладів освіти, та інші видатки у сфері освіти та культури.
  9. Забезпечує рівні умови розвитку закладів освіти всіх форм власності.
  10. Забезпечує популяризацію фізичної культури та спорту, здорового способу життя та співпрацю з громадськими, відомчими, приватними організаціями та закладами фізкультурно-спортивної спрямованості у вирішенні завдань популяризації здорового способу життя та створенні передумов для заняття фізкультурою і спортом мешканців громади.
  11. Забезпечує розвиток напрямів фізичної культури і спорту та створення умов для зайняття фізкультурою та спортом максимально широкого кола мешканців громади.
  12. Здійснює заходи щодо створення умов для відродження розвитку культури української нації, культурної самобутності корінних народів і національних меншин України, всіх видів мистецтва, самодіяльної творчості, художніх промислів та ремесел.
  13. Реалізує повноваження органів виконавчої влади у сфері збереження та використання культурної спадщини.
  14. Забезпечує розвиток культурно-мистецьких процесів, доступность всіх видів культурних послуг і культурної  діяльності для кожного громадянина.
  15. Здійснює інші повноваження, покладені на Відділ відповідно до чинного законодавства.
  16.  Забезпечує формування, публікацію та підтримку в актуальному стані матеріалів, які відносяться до компетенції Відділу на веб-сайті Білокоровицької сільської ради територіальної громади.