Новини

ЗдороваНація: Спортсмени Житомирщини зайняли призові місця на чемпіонаті України з велосипедного спорту

Як повідомляє Управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської ОВА, 05-06 листопада в місті Кропивницький відбувся чемпіонат України з велосипедного спорту (крос) в індивідуальній груповій гонці та естафеті (всі вікові категорії), ІІІ , ІV ранг.

08:26:07 10.11.2022

Реалізація Урядової програми “Доступні ліки”

Головне управління Держпродспоживслужби в Житомирській області інформує, що реалізація Урядової програми “Доступні ліки” не припинялася, незважаючи на складну ситуацію, яка склалася внаслідок повномасштабного вторгнення росії в Україну.

08:25:04 10.11.2022

7 МІФІВ ПРО ІНСУЛЬТ

Інсульт, як важка і небезпечна хвороба, породжує в уяві багатьох людей певні стереотипи  – про те, як лікувати цю недугу. Втім, дуже часто подібні думки є міфами – які не мають нічого спільного з реальністю. Міністерство охорони здоров’я України розвінчує найпоширеніші міфи про інсульт.

14:04:26 07.11.2022

ЗМІНИ, ЯКІ ДІЙСНО НА ЧАСІ: ЯК ПРАЦЮЄ ОНОВЛЕНЕ АНТИТЮТЮНОВЕ ЗАКОНОДАВСТВО?

Минуло майже чотири місяці, як життя в Україні стало безпечнішим для тих, хто не вживає тютюн. 11 липня 2022 року набули чинності норми антитютюнового Закону 1978-IX, який підсилив вже наявні обмеження у бездимному законодавстві. Зокрема, Закон розширив перелік місць, де не можна курити, а також визначив, що відтепер там заборонено вживати не лише кальяни, тютюнові вироби та електронні сигарети, а й сигарети для нагрівання (ТВЕНи) разом з пристроями для нагрівання тютюну.

13:34:55 07.11.2022

Долучаємось до обговорення питання подолання наслідків русифікації та тоталітаризму

2 листопада Олександр Ткаченко та члени Експертної ради МКІП дадуть роз?яснення щодо ухвалених рішень та рекомендацій Ради стосовно очищення публічного простору від маркерів русифікації та тоталітаризму.

08:40:47 02.11.2022

ЗдороваНація: команда з Житомира виборола перемогу на чемпіонаті області з волейболу серед дівчат

У спортивному комплексі «Поліського національного університету» 29 та 30 жовтня року Управлінням національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської ОВА спільно з Житомирською обласною федерацією волейболу було організовано проведення чемпіонату області з волейболу серед дівчат 2006 року народження та молодші.

08:34:27 02.11.2022

02 листопада – Національна конференція «Жіноче лідерство у децентралізації та місцевому самоврядуванні в контексті війни»

02 листопада 2022 року о 10:00 Всеукраїнська Асоціація об’єднаних територіальних громада у партнерстві з проєктом ООН Жінки «Просування гендерної рівності та розширення прав та можливостей жінок в рамках реформи децентралізації в Україні» та шведсько-українського проєкту «Підтримка децентралізації в Україні» SALAR International розпочне Національну конференцію «Жіноче лідерство у децентралізації та місцевому самоврядуванні в контексті війни» в онлайн форматі.

12:45:23 01.11.2022

ІНСУЛЬТ: ПРИЧИНИ , СИМПТОМИ, ПРОФІЛАКТИКА

З 28 жовтня по 3 листопада  в багатьох країнах проводиться Всесвітній тиждень інсульту. А 29 жовтня відзначається Всесвітній день інсульту. Ці заходи проводяться для підвищення обізнаності та стимулювання дій щодо попередження інсульту в усьому світі.

12:32:11 01.11.2022