ВІЛ-СНІД: БОРОТЬБА З ХВОРОБОЮ В УМОВАХ ВІЙНИ

1 жовтня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Цей день відзначається щорічно з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) з 1998 року. Головна мета Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом — звернути увагу суспільства на цю проблему.

15:49:04 01.12.2022

Пункт Незламності

22 листопада 2022 року Президент України Володимир Зеленський оголосив про розгортання проєкту по всій Україні.

15:01:37 25.11.2022

Міжнародний благодійний фонд "Ізоляція. Платформа культурних ініціатив"

Білокоровицька сільська рада безмежно вдячна Міжнародному благодійному фонду "Ізоляція. Платформа культурних ініціатив" за надання невідкладної допомоги для пункту тимчасового компактного розміщення ВПО/сімей в смт Нові Білокоровичі. Завдяки Вашій допомозі було придбано побутову техніку, а саме: пральні машини -3 шт., плити електричні -2 шт., холодильники - 3шт., мікрохвильові печі - 3 шт., електрочайники - 7 шт., яка забезпечить комфортне проживання родин, які знайдуть прихисток в нашій громаді.

11:51:04 22.11.2022

З Днем Гідності та Свободи!

21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи. Саме цього дня розпочалися дві доленосні для країни події: Помаранчева революція 2004 року та Революція Гідності 2013 року, що стали історичними віхами вже новітньої незалежної України.

10:01:14 21.11.2022

COVID-19: ВЧАСНЕ ТЕСТУВАННЯ ЗАПОБІГАЄ ПОШИРЕННЮ ХВОРОБИ

Турбота про своє та здоров’я близьких – це обов’язок кожного під час війни. Тому у разі появи симптомів ГРВІ необхідно зробити тест на COVID-19, щоб встановити точний діагноз.  Лише так можна подбати про себе і близьких, запобігти новим спалахам захворювання і не навантажувати систему охорони здоров’я.

10:00:11 18.11.2022

17 ЛИСТОПАДА – ДЕНЬ ВІДМОВИ ВІД КУРІННЯ

Сьогодні світ відзначає Міжнародний день відмови від куріння. І сьогодні, як ніколи, важливо вкотре наголосити: куріння не варте того, аби віддавати за нього своє здоров’я та життя.

14:21:02 17.11.2022

#ЗдороваНація: на Житомирщині пройшли два чемпіонати області з пара-армрестлінгу та пауерліфтингу

Як повідомляє Управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської ОВА, 11 листопада в місті Новоград-Волинський відбувся чемпіонат області з пара-армрестлінгу серед осіб з інвалідністю.

14:13:24 17.11.2022