Новини

Гвардія наступу: Міністр МВС Ігор Клименко відвідав тренування штурмової бригади «Лють» Національної поліції

«Бійці опановують різні види озброєння, відпрацьовують основи штабної культури. Словом, готуються, щоб швидше вигнати ворога та звільнити всі українські землі», — зазначив міністр. #ГвардіяНаступу https://www.facebook.com/watch/?v=1592935271183298

11:22:32 18.04.2023

Міста Героїв — це українські міста, міста великих людей, які героїчно борються з ворогом та чинять спротив

Ці люди, ризикуючи життям, стають до ворога обличчям та вимагають звільнити їхню землю. Це ті, хто таємно саботує діяльність росіян та не дозволяє розгорнути роботу окупаційних адміністрацій.

11:16:02 18.04.2023

UNICEF Ukraine

В рамках програми допомоги, яка здійснюється Дитячим фондом UNICEF Ukraine Білокоровицька громада отримала сучасну модульну котельню теплопродуктивністю 190 кВт.

13:26:03 17.04.2023

Засідання комісії ТЕБ та НС

11 квітня 2023 року відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Білокоровицької сільської ради.

15:27:53 11.04.2023

Робоча зустріч з керівником Олевського управління Коростенської філії Житомирського обласного Центру зайнятості

10 квітня 2023 року в залі засідань Білокоровицької  сільської ради керівником Олевського управління Коростенської філії Житомирського обласного Центру зайнятості Петром Миколайовичем Бубенком було проведено робочу зустріч з членами виконавчого комітету, керівниками підприємств, установ, організацій та представниками бізнесу громади.

09:36:03 11.04.2023

Гумонітарна допомога

Шановні жителі Білокоровицької територіальної громади, які перебувають у складних життєвих обставинах та  мають потребу в забезпеченні вживаним одягом та  взуттям, у Вас є  можливість отримати дану допомогу, яка буде видаватися у КЗ "ЦЕНТР КУЛЬТУРИ ТА ДОЗВІЛЛЯ БІЛОКОРОВИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ" за адресою: с.Білокоровичі, вул. Тараса Шевченка, 73.

12:06:36 10.04.2023

Газ в балонах

Поновлюється можливість доставки балонного газу жителям Білокоровицької територіальної громади за попереднім записом. Звертайтесь до старостинських округів смт.Нові Білокоровичі та Бучмани, а також в відділення ЦНАП сільської ради с.Білокоровичі. Додається прайс.

08:27:29 10.04.2023

Програма фінансування ветеранського бізнесу

Український ветеранський фонд надаватиме фінансування бізнесу ветеранів, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та членів сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України у сфері сільського господарства та агропромисловому комплексі на конкурсній основі.

15:14:08 06.04.2023