ЯК ПОДОЛАТИ ЗИМОВУ СОНЛИВІСТЬ?

У зимовий період від 30 до 90 % людей скаржаться на підвищену сонливість та млявість - від яких не рятує навіть довгий нічний відпочинок. Багато хто також відчуває пригнічений настрій, дратівливість, зниження працездатності.

10:40:32 22.02.2023

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО БРИГАД «ГВАРДІЯ НАСТУПУ»! «ГВАРДІЯ НАСТУПУ» — 6 ШТУРМОВИХ БРИГАД НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ

На Коростенщині триває запис добровольців до лав штурмових бригад Гвардії наступу. Обирати можна ту, яка найбільше мотивуватиме. Анкети приймають в центрі надання адміністративних послуг Коростенської міської ради (вул.Шевченка, 5 м. Коростень) і онлайн через сайт storm.mvs.gov.ua. Для тих, хто ще не визначився, розповідаємо про кожний з підрозділів.

10:31:15 22.02.2023

Які документи підтверджують факт неможливості виконання працівником роботи за станом здоров'я?

Під час консультування підприємств інспекторів часто запитують, які документи підтверджують факт неможливості виконання працівником роботи за станом здоров’я. Розповідає вам про це головний державний інспектор управління інспекційної діяльності у Житомирській області Халімончук Тетяна Миколаївна

14:48:34 15.02.2023

В м. Житомир в період з 01 березня по 30 червня 2023 року відбудеться проект “Школа підтримки малого та середнього бізнесу”. Проект реалізовується за підтримки ГО "Мондо" (Естонія) в рамках проекту “Для України”, БФ "Справжні українці" і ГО "Вдоскональ себе".

10:44:34 08.02.2023

Що має робити працівник, якщо він не погоджується із наказом про призупинення дії трудового договору?

✅В такому випадку працівник особисто або через профспілку може оскаржити такий наказ до Державної служби України з питань праці або її територіальних органів.

16:18:34 06.02.2023