УВАГА!

Велике прохання військовослужбовців: максимально повимикати світло по будинках і вулицях,  щоб ворожі безпілотники не могли виявити житлові райони для нанесення  бойових дій. Поширити якомога більше цю інформацію.

13:38:55 25.02.2022

Шановні колеги

Якщо побачите такі знаки на проїджій частині автодоріг - засипте піском, землею чи залийте фарбою, мастилом.....

13:38:37 25.02.2022

УВАГА!!! КОМЕНДАНТСЬКА ГОДИНА

Шановні жителі громади з 20.30 години вечора по 08.00 годину ранку до врегулювання ситуації в країні в Коростенському районі відповідно до рішення голови Коростенської військової адміністрації Юрія Тарасюка оголошується комендантська година.

09:55:48 25.02.2022

ПОВІДОМЛЕННЯ про намір здійснити зміну діючих тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій для житлових будинків, що знаходяться на обслуговуванні Новобілокоровицьке багатогалузеве комунальне підприємство

Відповідно  ч.2 ст.31 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 р. № 869  «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» (зі змінами та доповненнями) та  керуючись наказом Міністерства регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012р. № 390 «Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад», зареєстрованого в МЮУ 16.08.2012 р. за № 1380/21692, НБКП доводить до відома споживачів інформацію про намір здійснити  зміну діючих тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій будинків, що знаходяться на обслуговуванні НБКП.

12:17:47 22.02.2022