Інформаційна кампанія «Виходь на світло!»

В умовах повномасштабної війни одним з головним чинників для перемоги є підтримка держави, яка всі свої можливості спрямовує на забезпечення Збройних Сил України. Сплата податків важлива як ніколи. Кожен, хто вважає себе українцем і громадянином нашої держави має розуміти, що задекларована праця – це шлях до вільної, незалежної, економічно сильної держави!

13:46:52 27.01.2023

Благодійний проєкт «Важливий кожен»

BGV Charity Fund Фонд Чисті Серцем Поліна Алдошина Vasyl Vyshyvanyuk Арсеній Пушкаренко Таня Цыба Ірина Рабарська Сергій Коцур Людмила Остапчук Роксоляна Поляк

10:04:14 28.12.2022

9 грудня 2022 року завдяки спеціалістам Білокоровицької сільської ради жителі громади мали можливість отримати гуманітарну допомогу від норвезької благодійної місії «Віра. Надія. Любов».

14:25:49 12.12.2022

ГРИП І КОРОНАВІРУС: СПІЛЬНЕ ТА ВІДМІННЕ

Осінньо-зимовий період традиційно позначений зростанням захворюваності на грип. Водночас вже майже три роки у нашій країні продовжується епідемій кононавірусу (CJVID-19).  У цих інфекційних  захворювань   є  чимало спільних рис. Вірус грипу і коронавірус мають схожі шляхи передачі і нерідко також  подібні  за клінічною картиною.

09:47:25 09.12.2022

З 2023 року припиняється виплата деяких компенсаційних виплат за надання соціальних послуг з догляду.

Урядовим рішенням з 01.01.2023 року припиняється виплата деяких видів компенсацій особам, які здійснюють догляд за родичами похилого віку або особами, які не здатні до самообслуговування, а саме:

09:00:54 08.12.2022