Пам’ятка громадянам щодо запобігання зараження коронавірусом

Дата: від до Скинути

Щорічно 1-го червня в Україні та по всьому світу відзначається Міжнародний день захисту дітей

Щорічно 1-го червня в Україні та по всьому світу відзначається Міжнародний день захисту дітей, який покликаний привернути увагу до дітей та захисту їх прав та інтересів. По всіх населених пунктах Білокоровицької  ОТГ влаштували святкування з нагоди Дня захисту дітей. Для маленьких жителів громади біля Білокоровицького, Новобілокоровицького та Бучманівського Будинків культури директори та художні керівники, а саме: Валентина Ничипоренко та Валентин Мельник, Тамара Кузьмич та Олександр Борисовець, Лариса Левченко та Василь Степура, а також вчителі шкіл громади  підготували різноманітні забави,  ігри, конкурси та дискотеку. В Білокоровицькому Будинку культури до свята відбулися вистави: «Семеро козенят», та «Пан коцький»,  при  Нобілокоровицькому Будинку культури  відбулися  спортивні змагання серед дітей, які, як завжди, організував Михайло Грецько.  Призи та нагороди дітлахам були профінансовані за рахунок місцевого бюджету, а також за фінансової підтримки ДП Білокоровицьке ЛГ.        Дітки отримали позитивні враження від святкування.

09:12 14.08.2018