День Державного прапора та День Незалежності - у Білокоровицькій громаді традиційно відзначили низкою урочистостей.

Дата: 30.08.2018 15:09

Найбільшідержавні свята України – День Державного прапора та День Незалежності  - у Білокоровицькій громаді традиційно відзначили низкою урочистостей.  Святкова атмосфера у громаді  почала розповсюджуватись за день до свята Незалежності, у ДеньДержавного Прапора, а саме :підняли на будівлях органів місцевого самоврядування, державних підприємствах, установах, організаціях, навчальних закладах Державний прапор України; провели тематичний вечір до Дня Державного Прапора у Білокоровицькому Будинку культури та в усіх бібліотеках громади були проведені виставки з нагоди свята з залученням дітей шкіл. З нагоди святкування Дня Незалежності України по всій Білокоровицькій громаді відбулися святкові та урочисті заходи. В Білокоровицькому Будинку культури відбувся концерт «Єдина – рідна Україна» за участю ансамблю «Полісяночка».Безумовно однією з найяскравіших подій в цей день була конкурсна розважальна програма до Дня Незалежності України тавиставка-ярмарка«Поліського деруна», що відбулася в смт.НовіБілокоровичі. З вітальним словом виступив сільський голова Сергій Леонідович Коцур та побажав всім присутнім наснаги і творчих здобутків в ім’я процвітання нашої незалежної Батьківщини.Після цього розпочався концерт, до якого було залучено учасників із населених пунктів об'єднаної громади: ансамблі «Роксолана» з смт.Бучмани та «Вербиченька» з смт.НовіБілокоровичі,  дитячий колектив «Полісяночка» та інші. Цікаві танцювальні номери подарували гості з с.Радовель- колектив «Радо»,які принесли кожному гарний настрій. У вирі  цікавих та енергійних конкурсів багато дітей громади зуміли проявити свій талант: відбувалися спортивні змагання.Програма завершилась запуском  жовто-блакитних кульок, які понесли в небо мрії дітей Білокоровицької ОТГ.Всі бажаючі змогли продегустуватидеруни та інші смачні частування.

З Днем Незалежності України, громадо!

Вик: Ленч Т.М.