Напередодні професійного свята Дня працівників ветеринарної медицини

Дата: 14.08.2018 08:44

Напередодні професійного свята Дня працівників ветеринарної медицини, яке відзначається у другу неділю серпня, Білокоровицький сільський голова Сергій Леонідович Коцур привітав колектив Білокоровицької ветеринарної дільниці та вручив подяку працівникам за сумлінне виконання професійних обов’язків, забезпечення стабільної епізоотичної ситуації, поліпшення ветеринарного обслуговування тваринництва на території Білокоровицької ОТГ. А також, нагородив грамотою  завідувача ветеринарною дільницею Катерину Іванівну Федоренко за високу професійну майстерність, почуття відповідальності за доручену справу, активнужиттєву позицію. Колектив Білокоровицької сільської ради зичить міцного здоров’я, добробуту, сімейного благополуччя,  тепла і затишку в родинах, шановні ветеринари.  Нехай Ваші зусилля винагороджуються повагою та вдячністю людей!

Вик: Тамара Ленч