Оголошення

У рамках проекту «Сильні ради – спроможні громади», який реалізується за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», Інститут Політичної Освіти організує низку семінарів для депутатів ОТГ.

09:30:00 21.11.2018

ОГОЛОШЕННЯ

Якщо Вам відомі факти нелегальних трудових відносин зверніться за телефоном Урядової гарячої лінії - 15-45, за допомогою електронної пошти 06zt@dsp.gov.ua або залиште повідомлення на сайті управління Держпраці в Житомирській області, натиснувши на кнопку „Повідомити про незадекларовану працю”.

15:40:00 09.10.2018