Білокоровицька громада
Житомирська область, Коростенський район

ОГОЛОШЕННЯ

Дата: 26.10.2018 11:17
Кількість переглядів: 792

Фото без опису

Оголошується конкурс

на заміщення вакантної посади

головного  лікаря комунального некомерційного підприємства

«Білокоровицька амбулаторія загальної практики сімейної медицини»

Білокоровицької сільської ради

ПІДСТАВА: рішення  XVIII сесії VIII скликання Білокоровицької сільської ради «Про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Білокоровицька амбулаторія загальної практики сімейної медицини» Білокоровицької сільської ради» від  19.10.2018 року за №529;  рішення XVIII сесії VIII скликання Білокоровицької сільської ради  «Про створення конкурсної комісії з проведення  конкурсу на зайняття вакантної посади головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Білокоровицька амбулаторія загальної практики сімейної медицини» Білокоровицької сільської ради, затвердження її персонального складу та Порядку»  від 19.10.2018 року за №528.

НАЗВА УСТАНОВИ: комунальне некомерційне підприємство «Білокоровицька амбулаторія загальної практики сімейної медицини» Білокоровицької сільської ради.

ЮРИДИЧНЕ ТА ФАКТИЧНЕ МІСЦЕЗНАХОДЖЕННЯ: 11055, Житомирська область, Олевський район, с. Білокоровичі, вул.Шкільна, 34а.

НАЗВА ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ: головний лікар комунального некомерційного підприємства «Білокоровицька амбулаторія загальної практики сімейної медицини» Білокоровицької сільської ради.

СТРОК І МІСЦЕ ПРИЙНЯТТЯ ДОКУМЕНТІВ: документи для участі в конкурсі приймаються в запечатаному вигляді (крім заяви) протягом сімнадцяти календарних днів після дати оприлюднення оголошення про проведення конкурсу.

Кінцевий термін прийняття заяв 12.11.2018 до 17.00.

Прийом заяв та доданих до них документів здійснюється виконавчим комітетом Білокоровицької сільської ради за адресою: 11055, Житомирська область, Олевський район, с. Білокоровичі, вул.Тараса Шевченка, 69а.

Довідки за телефоном: 096-416-15-93

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ

 що подаються на  участь у конкурсі:

Для участі у конкурсі особа подає особисто або надсилає поштою конкурсній комісії у визначений в оголошенні строк такі документи:

1) копію паспорта громадянина України;

2) письмову заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади за формою згідно з додатком 1;

3) резюме у довільній формі;

4) автобіографію;

5) копію (копії) документа (документів) про освіту, науковий ступінь, вчене звання, кваліфікаційну категорію, підвищення кваліфікації, які підтверджують відповідність претендента кваліфікаційним вимогам до керівника закладу охорони здоров’я, а також копію трудової книжки або інших документів, що підтверджують досвід роботи;

6) згоду на обробку персональних даних згідно з додатком 2;

7) конкурсну пропозицію обсягом не більше 15 сторінок друкованого тексту в паперовій та електронній формі;

8) довідку МВС про відсутність судимості;

9) медичні довідки про стан здоров’я, щодо перебування особи на обліку у психоневрологічному та наркологічному закладі охорони здоров’я за формами, затвердженими МОЗ;

10) попередження стосовно встановлених Законом України  “Про запобігання корупції“ вимог та обмежень, підписане претендентом на посаду, за формою згідно з додатком 3;

11) заяву про відсутність у діях особи конфлікту інтересів згідно із додатком 4;

12) підтвердження подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік (відповідно до абзацу першого частини третьої статті 45 Закону України “Про запобігання корупції“).

Документи, крім заяви про участь у конкурсі, подаються в запечатаному вигляді.

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, може подавати додаткові документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації та інші).

Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент.

Конкурсна пропозиція може містити проект плану розвитку закладу на середньострокову перспективу (три - п’ять років), в якому передбачаються:

план реформування закладу протягом одного року;

заходи з виконання завдань закладу і результати аналізу можливих ризиків, пропозиції з поліпшення економічних та фінансових показників закладу, підвищення ефективності його діяльності, запобігання корупції;

пропозиції щодо залучення інвестицій для розвитку закладу;

пропозиції (відомості) щодо очікуваної динаміки поліпшення основних показників діяльності закладу.

КВАЛІФІКАЦІЙНІ ВИМОГИ: повна вища освіта (спеціаліст, магістр) за напрямом підготовки "Медицина". Проходження інтернатури за однією зі спеціальностей медичного профілю з наступною спеціалізацією з "Організації і управління охороною здоров'я". Підвищення кваліфікації (курси удосконалення, стажування, передатестаційні цикли тощо). Наявність сертифіката лікаря-спеціаліста та посвідчення про присвоєння (підтвердження) кваліфікаційної категорії з цієї спеціальності. Стаж роботи за фахом не менше 3 років. Вільне володіння державною мовою, знання чинного законодавства про охорону здоров’я та нормативних документів, що регламентують діяльність органів управління і закладів охорони здоров’я, основи права в медицині, трудове законодавство; директивні документи, що визначають завдання та функції медичних закладів; організацію фінансово-економічної діяльності закладів охорони здоров’я, антикорупційного законодавства та інших законодавчих та нормативно-правових актів. Високі ділові, професійні якості та організаторські здібності.

 

ДАТА ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ:  засідання конкурсної комісії з розгляду заяв претендентів  і   доданих   до   них   документів   відбудеться    13 листопада 2018 року;

         засідання конкурсної комісії з розгляду конкурсних пропозицій учасників конкурсу на зайняття посади головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Білокоровицька амбулаторія загальної практики сімейної медицини»   Білокоровицької  сільської  ради   відбудеться 14  листопада 2018 року.

МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ: 11055, Житомирська область, Олевський район, с. Білокоровичі, вул. Тараса Шевченка, 69а.

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь