Оголошення

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ НА ВИЗНАЧЕННЯ ВИКОНАВЦЯ ПОСЛУГ З ВИВЕЗЕННЯ ТВЕРДИХ ПОБУТОВИХ ВІДХОДІВ НА ТЕРИТОРІЇ БІЛОКОРОВИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Згідно з рішенням виконавчого комітету Білокоровицької сільської ради № 120 від 29.10.2019 р. та № 107 від 26.09.2019 р. оголошується проведення конкурсу на визначення виконавця послуги з вивезення твердих побутових відходів на території Білокоровицької сільської о’єднаної територіальної громади. Конкурс проводиться відповідно до вимог Закону України "Про житлово-комунальні послуги", Закону України "Про відходи", постанов Кабінету Міністрів України № 1070 від 10.12.2008 р. «Про затвердження Правил надання послуг з вивезення побутових відходів» та № 1173 від 16.11.2011р. «Питання надання послуг з вивезення побутових відходів». 1. Найменування, місце знаходження організатора конкурсу: Виконавчий комітет Білокоровицької сільської ради 11055, Житомирська обл., Олевський р-н, с. Білокоровичі, вул. Тараса Шевченка, буд.69а. 2. Підстава для проведення конкурсу:Стаття 35-1 Закону України "Про відходи", Рішення виконавчого комітету Білокоровицької сільської ради «Про організацію  проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Білокоровицької сільської об’єднаної територіальної громади» від 26.09.2019 р. №107. 3. Місце і час проведення конкурсу, прізвище та посада, номер телефону особи, в якої можна ознайомитися з умовами надання послуг з вивезення твердих побутових відходів:

12:38:13 30.10.2019