ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ НА ВИЗНАЧЕННЯ ВИКОНАВЦЯ ПОСЛУГ З ВИВЕЗЕННЯ ТВЕРДИХ ПОБУТОВИХ ВІДХОДІВ НА ТЕРИТОРІЇ БІЛОКОРОВИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Дата: 30.10.2019 12:38

Згідно з рішенням виконавчого комітету Білокоровицької сільської ради № 120 від 29.10.2019 р. та № 107 від 26.09.2019 р. оголошується проведення конкурсу на визначення виконавця послуги з вивезення твердих побутових відходів на території Білокоровицької сільської о’єднаної територіальної громади. Конкурс проводиться відповідно до вимог Закону України "Про житлово-комунальні послуги", Закону України "Про відходи", постанов Кабінету Міністрів України № 1070 від 10.12.2008 р. «Про затвердження Правил надання послуг з вивезення побутових відходів» та № 1173 від 16.11.2011р. «Питання надання послуг з вивезення побутових відходів».
1. Найменування, місце знаходження організатора конкурсу:

Виконавчий комітет Білокоровицької сільської ради 11055, Житомирська обл., Олевський р-н, с. Білокоровичі, вул. Тараса Шевченка, буд.69а.
2. Підстава для проведення конкурсу:Стаття 35-1 Закону України "Про відходи",
Рішення виконавчого комітету Білокоровицької сільської ради «Про організацію  проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Білокоровицької сільської об’єднаної територіальної громади» від 26.09.2019 р. №107.
3. Місце і час проведення конкурсу, прізвище та посада, номер
телефону особи, в якої можна ознайомитися з умовами надання послуг з вивезення твердих побутових відходів:

Місце: 11055, Житомирська обл., Олевський р-н., с. Білокоровичі, вул. Т. Шевченка, 69а, зал засідань Білокоровицької сільської ради. Дата:02.12.2019 р. Час: 10 год. 00 хв. Мартинчук Галина Анатоліївна- спеціаліст з питань комунального господарства та благоустрою Білокоровицької  сільської ради, тел.6-30-10.
4. Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:

-наявність матеріально-технічної бази ;

- вартість надання послуг ;

- досвід роботи з надання послуг з вивезення побутових відходів ;

-наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації .
5. Характеристика території, де повинні надаватися послуги з вивезення твердих побутових відходів:

с. Білокоровичі - 68,8 км²

смт. Нові Білокоровичі – 33,3 км²

смт. Бучмани – 8,3 км²

6. Характеристика об’єктів утворення побутових відходів за джерелами їх утворення:
Білокоровичі:

• загальна кількість будинків – 8
  • кількість мешканців, які фактично проживають у таких будинках – 44

• загальна кількість будинків – 950
  • кількість мешканців, які фактично проживають у таких будинках – 1806

Нові Білокоровичі:

• загальна кількість будинків –  70
  • кількість мешканців, які фактично проживають у таких будинках –  2445

• загальна кількість будинків – 293
  • кількість мешканців, які фактично проживають у таких будинках – 706

Бучмани:

• загальна кількість будинків –  43
  • кількість мешканців, які фактично проживають у таких будинках – 386

• загальна кількість будинків – 101
  • кількість мешканців, які фактично проживають у таких будинках – 174
    Підприємства, установи та організації: 82 од.

7. Перелік документів, оригінали та (або) засвідчені в установленому порядку копії документів, які подаються учасниками конкурсу для підтвердження відповідності учасників встановленим кваліфікаційним вимогам:

- балансовий звіт суб’єкта господарювання або податкова декларація єдиного податку ФОП за останнній звітний період;

–довідки відповідних органів державної податкової служби і Пенсійного фонду України про відсутність (наявність) заборгованості за податковими зобов’язаннями та платежами до Пенсійного фонду України;

– документа, що містить інформацію про технічний потенціал суб’єкта господарювання (кількість спеціально обладнаних транспортних засобів, які перебувають на балансі суб’єкта господарювання, наявність власної ремонтної бази та контейнерного парку, тощо.

– довідка,  в довільній формі, що містить відомості про обсяги надання послуг із збирання та перевезення твердих, великогабаритних, ремонтних, рідких побутових відходів за останній рік;

- копії технічних паспортів на спеціально обладнані транспортні засоби та довідки про проходження ними технічного огляду;

– довідки-характеристики в довільній формі, спеціально обладнаних транспортних засобів: тип, вантажопідйомність, наявність пристроїв автоматизованого геоінформаційного контролю та супроводу перевезення побутових відходів, реєстраційний номер, найменування організації, якій належать спеціально обладнані транспортні засоби, номер телефону керівника такої організації;

- довідки про забезпечення створення умов для щоденного миття спеціально обладнаних транспортних засобів, їх паркування та технічного обслуговування;

- довідки про проходження водіями медичного огляду;

- документа, що містить відомості про досвід роботи з надання послуг з вивезення побутових відходів (за наявності);

- документа, що містить інформацію про кількість відходів, залучених учасником до повторного використання; кількість відходів, які відправляються на захоронення, тощо ( у разі проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення вторинної сировини, що утворилася в результаті роздільного збирання побутових відходів);

- інших документів, які подаються за бажанням учасника конкурсу і містять відомості про його здатність надавати послуги з вивезення побутових відходів ( впровадження роздільного збирання, інформація про наявність диспетчерської служби тощо) належного рівня якості.
8. Способи, місце та кінцевий строк подання конкурсних пропозицій:
Спосіб подання конкурсних пропозицій:особисто або поштою.
Місце подання конкурсних пропозицій:
11055, Житомирська обл., Олевський р-н., с. Білокоровичі, вул. Т. Шевченка,69а, відділ земельних відносин, комунального господарства, благоустрою, будівництва, архітектури, економіки та інвестицій Білокоровицької сільської ради - до 09 год. 00 хв.21.10.2019 року.

Виконавчий комітет Білокоровицької сільської ради