КРАЩЕ МАЙБУТНЄ – ІНІЦІАТИВНІ МЕШКАНЦІ ГРОМАДИ!!! Візьміть участь у анкетуванні

Дата: 04.10.2019 16:07

КРАЩЕ МАЙБУТНЄ – ІНІЦІАТИВНІ МЕШКАНЦІ ГРОМАДИ!!!

Візьміть участь у анкетуванні

ВИЯВЛЕННЯ ПОТРЕБ МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ

ШЛЯХОМ АНКЕТУВАННЯ

Відповідно до рішення виконавчого комітету Білокоровицької сільської ради № 108 від 26 вересня 2019 року, враховуючи наказ Міністерства соціальної політики України від 14 червня 2018 року №890 «Про деякі питання діяльності об’єднаної територіальної громади щодо соціальної підтримки населення та захисту прав дітей», наказ №28 від 20.01.2014 року «Про затвердження Порядку визначення потреб населення адміністративно-територіальної одиниці у соціальних послугах» з метою розвитку соціальних послуг у громаді, посилення проведення соціальної роботи щодо адміністрування виявлення потреб мешканців громади та організації для них доступних соціальних послуг, на території Білокоровицької сільської територіальної громади з 7 жовтня 2019 року проводиться Анкетування (опитування).

Опитування та заповнення анкет буде проводитися у приміщеннях:

• закладів освіти,та культури (школи, дитячі садочки,будинки культури);
  • старостат у смт Нові Білокоровичі, адміністративне приміщення по вул. Привокзальна,27;
  • старостат у смт Бучмани, адміністративне приміщення по вул. Центральна,2;
  • КНП «Білокоровицька АЗПСМ» Білокоровицької сільської ради по вул. Шкільна,34/а;
  • Новобілокоровицька АЗПСМ по вул.Довженка,1/а;
  • ДП «Білокоровицьке ЛГ»у смт Нові Білокоровичі по вул.Гагаріна,1;
  • також анкетування буде проводитися шляхом подворового опитування;

Шановні мешканці громади! Кожна Ваша пропозиція для нас – це можливість стати кращими. Ми завжди готові отримати від Вас відгук з приводу соціальних послуг. Це допоможе нам з’ясувати, що ми робимо правильно, а на що необхідно звернути особливу увагу. Якщо у Вас є будь-які коментарі з приводу нашої роботи, будь ласка, скористайтесь можливістю та заповніть наші анкети. Ваші відгуки є дуже важливою складовою у встановленні взаємовигідного зв’язку між соціальними службами та отримувачами послуг. Кожному відгуку гарантовано приділиться увага та вагоме значення. Усі Ваші побажання будуть враховані.

МИ ПРАЦЮЄМО для ВАС !!!