від 26 квітня 2024 року

1. Про створення робочої групи щодо спільного відпрацювання питань повноти надходжень податків та зборів до бюджету Білокоровицької сільської територіальної громади.

2. Про заходи щодо наповнення бюджету Білокоровицької сільської територіальної громади та ефективного використання бюджетних коштів у 2024 році.

додаток

3. Про надання матеріальної допомоги військовослужбовцям та членам їх сімей.

4. Про надання матеріальної допомоги.

5. Про надання дозволу на приватизацію житла.

6. Про план роботи виконавчого комітету на ІІ квартал 2024 року.

7. Про взяття на квартирний облік ветерана війни – особи з інвалідністю, внаслідок війни.

8. Про взяття на квартирний облік особи з числа ветерана війни - учасника бойових дій.

9. Про затвердження акту обстеження зелених насаджень.

10. Про призначення і виплату компенсацій фізичним особам за надання соціальних послуг з догляду на непрофесійній основі.

11. Про розгляд заяв щодо прийняття на обслуговування соціальними робітниками відділу охорони здоров’я, соціального захисту населення та праці Білокоровицької сільської ради.

12. Про призначення піклувальником