#тияк: Техніки майндфулнес. Насолоджуйтеся улюбленим смаколиком усвідомлено. ІНФОГРАФІКА

Дата: 25.06.2024 11:44

У нашому  житті стрес часто стає звичним супутником. Він може призводити до того, що ми втрачаємо здатність зосереджуватися, забуваємо важливі речі, пропускаємо деталі. Інколи навіть снідаємо в обід і за годину вже не пам’ятаємо, що саме їли. У таких ситуаціях на допомогу приходять техніки майндфулнес. Вони допомагають перемикнути увагу, заспокоїти мозок та повернути концентрацію.

Фото без описуМайндфулнес пропонує нам бути присутніми в моменті, звертати увагу на те, що відбувається тут і зараз. Одним із простих, але ефективних способів практикувати майндфулнес є насолоджування улюбленим смаколиком або стравою.

Більше подібних технік тепер знають і сімейні лікарі, які пройшли навчання за програмою ВООЗ mhGAP та можуть надавати підтримку з ментального здоровʼя. Розкажіть «сімейному» про свою тривожність.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису