#плічопліч: Завершення проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські Шкільні Ліги». ВІДЕО

Дата: 18.06.2024 14:45

Ось і завершився неймовірний, фантастичний, захоплюючий проєкт «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги». Протягом пів року цей проєкт об’єднував дітей, вчителів, директорів, громади, райони, спортивні федерації та обласну військову адміністрацію.

Трохи історії проєкту:

Першим закладом, що зареєструвався на І етапі, став Маркушівський ліцей Райгородоцької сільської ради.

І етап охопив майже 80 тисяч дітей, понад 500 вчителів фізичної культури та 66 громад.

ІІ етап залучив 33,3 тисячі дітей, 2300 команд, 66 громад.

ІІІ етап включав 5 тисяч дітей, 395 команд, 66 громад.

IV етап охопив 301 учня, 28 команд, 23 школи, 14 громад.

V етап залучив 68 учасників, 7 команд, 5 громад: Житомир, Коростень, Овруч, Звягель, Коростишів.

Особливо варто відзначити команди, які наполегливо йшли до фіналу: Овруцький ліцей імені Малишка та Коростенський ліцей імені Сингаївського.

Звичайно, вітаємо срібних призерів Всеукраїнського етапу – Коростишівський ліцей №5 імені Тараса Шевченка.

Цей проєкт по-справжньому об’єднав навколо себе безліч різних людей. Від дітей, вчителів, батьків, професійних спортсменів до усіх небайдужих. І насправді утворив ще одну велику команду «ПЛІЧ-О-ПЛІЧ Житомирщини» з дорослих, що готові робити все задля того, щоб дитинство наших дітей було щасливішим.

Крокуємо «ПЛІЧ-О-ПЛІЧ» далі та разом обов’язково переможемо!

Дивіться відео та разом з нами пригадайте, як усе було на Житомирщині.

FacebookTwitterПоширити