Віталій Бунечко: Урочисте відкриття фінального етапу Всеукраїнських змагань шкільних ліг “Пліч-о-пліч”

Дата: 14.06.2024 09:57

Фото без опису

Начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко, заступник начальника ОВА Юрій Денисовець, керівники профільних структурних підрозділів ОВА та спортивна спільнота області 12 червня разом з юними спортсменами Житомирщини взяли участь в урочистому відкритті фінального етапу Всеукраїнських змагань шкільних ліг “Пліч-о-пліч”.

7 команд, 68 учасників, кращі з кращих. Кожен з них вже є переможцем, адже вони стали першими у нечуваній конкуренції попередніх чотирьох етапів змагань шкільних ліг.

Разом з почесними гостями відкриття фінального етапу генерал-лейтенант ГУР Кирилом Будановим, першим чемпіоном світу з дзюдо Незалежної України Георгієм Зантараям, виконуючим обовʼязки міністра молоді та спорту Матвієм Бідним побажали нашим спортсменам перемоги.

“Впевнений, що наші хлопці та дівчата продемонструють не лише свої спортивні здібності, але й незламний характер та прагнення перемагати незважаючи ні на що. Вся Житомирщина буде вболівати за вас у фінальних змаганнях «Всеукраїнських шкільних ліг»! Бажаємо вам удачі та Перемоги!”, — підкреслив Віталій Бунечко.

Фото без опису