МКІП спільно з телерадіокомпанією ICTV розробили 18 матеріалів в межах інформаційної кампанії для звільнених та прифронтових міст

Дата: 13.06.2024 13:58

«Міжнародна комерційна телерадіокомпанія» (ICTV) є учасником проєкту «Мости солідарності та відновлення: комунікаційна кампанія для звільнених та прифронтових міст», що фінансується Міністерством закордонних справ, у справах Співдружності та розвитку Великої Британії.

Фото без описуВ рамках реалізації зазначеного проєкту, Компанією ICTV виготовлено 18 графічних і відео-матеріалів, зокрема про права громадян та порядку дій у випадку пошкодження майна, мінімальних правил безпеки для збереження життя і здоров’я на деокупованих територіях тощо.

Переглянути та завантажити матеріали можна за посиланнями у списку нижче: