Білокоровицька громада
Житомирська область, Коростенський район

#безбарєрність: Герої мультиплікаційного проєкту “Україна. Нескорені міста. Правдива історія” долають бар’єри разом із дітьми

Дата: 10.06.2024 13:35
Кількість переглядів: 54

Фото без опису

Говорити на складні теми з дітьми – завдання із “зірочкою”. Слухати дорослих не завжди цікаво, а от книжкових чи мультиплікаційних персонажів – зовсім інша справа. Тому не дивно, що герої патріотичного дитячого анімаційного проєкту «Україна. Нескорені міста. Правдива історія» чудово справляються зі своїм завданням, розповідаючи про культурну спадщину та історію держави. А відтепер мультсеріал став доступним глядачам з порушеннями слуху – за підтримки ГО Безбар’єрність він перекладений жестовою мовою.

 

Мультфільм, призначений для дітей віком від 6 до 12 років, у 5-хвилинних епізодах розповідає історії українських міст, що постраждали внаслідок війни. Головні персонажі мандрують цими містами, розповідаючи про їхню історію та показуючи наслідки заподіяної шкоди, водночас уникаючи чутливих зображень. Використання 2D-анімації пом’якшує сприйняття та навіть має терапевтичний ефект, що особливо важливо у контенті для дитячої аудиторії.

 

Серіал доступний до перегляду жестовою мовою на платформі кіно та телебачення Київстар ТБ, а також в YouTube – за сприяння телеканалу ПЛЮСПЛЮС і 1+1 media.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь