Інформація про умови вступу в 2024 році

НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ

СТАЛОГО РОЗВИТКУ ТЕРИТОРІЙ

КАФЕДРА ПУБЛІЧНОГО УПРАВЛІННЯ

ННІ сталого розвитку територій здійснює підготовку висококваліфікованих фахівців здобувачів вищої освіти за спеціальністю 281–- «Публічне управління та адміністрування», галузі знань 28 – «Публічне управління та адміністрування» на другому (магістерському) рівні вищої освіти за освітньо-професійною програмою «Управління сталим розвитком територій» та на третьому рівні вищої освіти (доктор філософії) за освітньо-науковою програмою «Публічне управління та регулювання».

Алгоритм подачі документів для зарахування до магістратури з публічного управління (спеціальність 281 публічне управління та адміністрування) Державної екологічної академії Міндовкілля знаходиться на сайті: https://dea.edu.ua/magistratura

281 «Публічне управління та адміністрування»

Освітній ступінь Магістр (професійне спрямування)

Форма навчання Заочна

термін навчання 1,5 року з можливістю підготовки до захисту дисертації з державного управління

Вартість навчання – 20 000 грн. за рік

Для вступу в магістратуру у 2024 році потрібно скласти вступні випробування, зокрема єдиний вступний іспит і єдине фахове вступне випробування. Основний період реєстрації на ЄВІ та ЄФВВ у 2024 році припадає на 7–29 травня. Дізнайтеся з нашої покрокової інструкції, як зареєструватися на ЄВІ та ЄФВВ 2024 для вступу в магістратуру з публічного управління.

Реєстрацію на вступні іспити до магістратури здійснюють приймальні комісії закладів вищої освіти. При цьому охочі вступити на магістерську програму мають чітко діяти за алгоритмом покрокової інструкції, яка розміщена за посиланням на сайті ДЕА:

Учасники бойових дій та інваліди війни вступатимуть без ЄВІ/ЄФВВ (за екзаменами в ДЕА).

По всім питанням звертайтесь: завідувач кафедри публічного управління ДЕА Міндовкілля, д.держ.упр., проф. Валерій Євгенович Воротін, +380678128530vevorotin@gmail.com

Фахівець ДЕА, який вносить данні в базу: Наталя Вернігора +380970734433