Стартував Конкурс соціальних ініціатив «Час діяти, Україно!»

Дата: 01.05.2024 12:46

Благодійний фонд «МХП-Громаді» оголошує прийом заявок на участь в конкурсі соціальних ініціатив «Час діяти, Україно!», спрямованого на вирішення важливих соціальних проблем громад.

Географія Конкурсу: 13 областей України, а саме: Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Житомирська, Івано-Франківська, Київська, Львівська, Полтавська, Сумська, Тернопільська, Хмельницька, Черкаська, Чернігівська області та м. Київ.

Хто може брати участь у Конкурсі:

- громадські об’єднання

- органи місцевого самоврядування

- комунальні підприємства, установи, організації

- освітні заклади

- заклади охорони здоров’я

Напрями Конкурсу:

- реінтеграція та реабілітація ветеранів;

- збереження традицій та культурної спадщини;

- системні проєкти в освіті, медицині, інфраструктурі;

- розвиток громадських просторів;

- енергетична безпека.

Розмір мікрогранту: мінімально 50 тис. грн, а максимально – 100 тис. грн.

Обов’язковим є співфінансування проєкту зі сторони учасників Конкурсу, розмір внеску яких не може бути менше 50% від очікуваного фінансування зі сторони Фонду.

Максимальний строк реалізації проєкту – до 31 грудня 2024 року.

Допустимими витратами для фінансування за рахунок коштів Фонду є:

- витрати на безпосередні дії з реалізації проєкту: закупівля обладнання, інвентаря, виконання ремонтних робіт, розробка навчальних матеріалів та інше;

- витрати на рекламу проєкту, комунікації, просування, поширення, а також використання результатів проєкту (таргетинг сторінки в соцмережах, реклама, квитки та афіші, футболки, кепки та інша фірмова продукція);

- транспортні витрати за необхідністю виконання заходів проєкту;

- для громадських об’єднань – можливість витратити до 10% від бюджету проєкту на адміністративні витрати;

- витрати на оплату роботи позаштатних фахівців, субпідряду, експертів.

Важливо! Вартість товарів, робіт і послуг повинна бути обгрунтованою та відповідати цінам на ринку. При виборі підрядника/товарів/послуг доцільно провести дослідження ринкової пропозиції для прийняття рішення щодо вибору оптимального варіанту стосовно співвідношення ціни і якості.

Детальні умови Конкурсу на сайті https://timetoact.com.ua/

Для участі у Конкурсі необхідно заповнити анкету, завантажити заповнену аплікаційну форму та гарантійні листи за посиланням: https://timetoact.com.ua/forma

Кінцевий термін подання заявки – 12 травня 2024 року (включно).

Усі аплікаційні пакети документів, отримані після вказаної дати у попередньому абзаці, не будуть брати участь у Конкурсі соціальних ініціатив.

Звертаємо Вашу увагу, що від однієї установи приймається не більше 3 проєктів.

Оголошення Переможців Конкурсу – 20 червня 2024 року.

Контакти:

Для отримання додаткової інформації звертайтеся за номером телефону (з 9:00 по 13:00 годину): +38 067 365 24 03 або на timetoact@mhp.com.ua.