#ПрозорістьТаПідзвітність: Держслужбовці та посадові особи долучилися до навчання із питань запобігання корупції

Дата: 04.03.2024 15:12

В Житомирському регіональному центрі підвищення кваліфікації 127 держслужбовців та 53 посадові особи місцевого самоврядування долучилися до навчання за загальною короткостроковою програмою «Запобігання корупції та забезпечення доброчесності в органах публічної влади».

Під час лекцій та семінарських занять були обговорені актуальні питання щодо:

– нормативно-правового регулювання у сфері запобігання і протидії корупції в Україні;

– міжнародного та зарубіжного досвіду запобігання корупції;

– відповідальності за корупційні злочини та адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією;

– доброчесності як морально-етичної складової діяльності державного службовця;

– конфлікту інтересів та його складових;

– обов’язків посадових осіб у зв’язку із наявністю конфлікту інтересів;

– шляхів врегулювання конфлікту інтересів.

– реалізації заходів фінансового контролю, спеціальної перевірки та дотримання обмежень щодо запобігання корупції в умовах воєнного стану.

Нагадаємо, що робоча група «Прозорість та Підзвітність» при Житомирській обласній військовій адміністрації запровадила прийом повідомлень про можливе нецільове використання бюджетних коштів в умовах воєнного стану.

Відповідну інформацію надсилайте на електронну адресу: prozorist@apoda.zht.gov.ua для аналізу членами робочої групи «Прозорість та підзвітність» й вжиття необхідних заходів у разі виникнення такої потреби.