Інтерактивний івент  «Стежка ментального здоров’я»

Дата: 10.01.2024 16:33

Працівниками відділу охорони здоров’я, соціального захисту населення та праці і працівниками Білокоровицької АЗПСМ, 10.01.2024 року на базі Білокоровицької сільської ради було проведено інтерактивний івент  «Стежка ментального здоров’я», з метою привернути увагу до важливості підтримання ментального здоров'я, навчити зберігати стійкість та душевну рівновагу в найскладніших ситуаціях, а за потреби — звертатися за допомогою до фахівців.

Захід було поділено на два блоки – теоретичний та практичний. Захід включав у себе інформування щодо того, що таке ментальне здоров’я, як про нього піклуватися, які чинники впливають на ментальне здоров’я. Практичний блок включав в себе вправи на заспокоєння, подолання стресу, важких думок та негативних емоцій.