Про проведення «гарячої лінії»

Дата: 08.12.2023 13:32

Повідомляємо, що 15 грудня 2023 року з 11:00 год. до 13:00 год Житомирський обласний центр соціальних служб при службі психологічної допомоги «Телефон Довіри» організовує роботу «гарячої лінії» за тематикою: «Профілактика суїцидальної поведінки у дітей та підлітків» за участю представника відділу ювенальної превенції Управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Житомирській області.

Просимо розповсюдити зазначену інформацію серед населення вашої територіальної громади. Також рекомендуємо фахівцям із соціальної роботи, які працюють з цільовими групами одержувачів соціальних послуг, долучитися до «гарячої лінії» та поставити наявні питання представнику ювенальної превенції.

Телефон «гарячої лінії» +38(068)718–59–82.

Директор                                                                                       Ганна АНТІПОВА