#Прозорість та #підзвітність: на Житомирщині скасовано ще 6 тендерів громад області на суму майже 8 мільйонів гривень

Дата: 08.12.2023 13:25

Про це повідомив начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко.

Так, робоча група “Прозорість та підзвітність”, створена при Житомирській обласній військовій адміністрації, продовжує аналізувати закупівлі за бюджетні кошти задля  запобігання зайвим витратам в умовах воєнного стану.

За підсумками роботи робочої групи вдалося скасувати ще 6 тендерів громад області на суму майже 8 мільйонів гривень.

Зокрема, закупівлі стосувались роботи з благоустрою та придбання автотранспорту не пов’язаного із задоволенням потреб Збройних сил України.

Нагадаємо, що 10 жовтня, начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко підписав розпорядження про утворення робочої групи з питань протидії корупції під назвою «Прозорість та підзвітність». Робоча група здійснює контроль за належним використанням коштів, що надійшли в область із Фонду ліквідації наслідків збройної агресії, а також інших субвенцій із державного бюджету.