Проєкт: Сонячний старт для ветеранів та ВПО

Дата: 26.09.2023 09:44

• Навчальний курс був розроблений благодійним фондом RePower Ukraine для надання учасникам відповідних компетенцій у галузі проєктування та монтажу сонячних електростанцій.
  • Призначений для ветеранів війни та внутрішньо-переміщених осіб (ВПО). Розроблений таким чином, щоб бути доступним для всіх, в тому числі, для осіб, які мають контузії або ампутації. Ми зробимо все можливе, щоб забезпечити комфортне та успішне навчання.
  • Формат проведення: онлайн та офлайн (передбачено 4 дні практичних занять в навчальному центрі для монтажників електричних сонячних станцій).
  • Вимоги до кандидатів: досвід роботи в енергетиці або дотичних сферах, бажано з інженерною освітою.
  • Прийом заявок до 20:00, 30.09.2023. Курс розпочинається 16.10.2023. Тривалість навчання 16 тижнів.
  • Для тих хто пройшов відбір, курс є безкоштовним. Для участі необхідно заповнити анкету до 30 вересня.

Детальніше на офіційному сайті проєкта :