"СТОП МІНИ"

Дата: 13.07.2023 16:20

У зв’язку з порушенням вимог заборони відвідування лісів та інших природних зон та на виконання вимог рішення ради оборони Житомирської області від 04.07.2023 «Про забезпечення здійснення заходів правового режиму военного стану» просимо терміново провести інформаційно-роз’яснювальну кампанію.

Надсиласмо алгоритм дій у терміновому інформуванні громадян.

Першочергово потрібно начальникам районних військових адміністрацій вийти із зверненням до населения щодо заборони відвідування лісів та інших природних зон у смузі на глибині 30 кілометрів від лініі державного кордону України, що межус з реепублікою білорусь та звернути увагу на попереджувальні знаки «CTOП МІНИ».

Терміново забезпечити розміщення у великій кількості в публічних місцях постерів A5 формату, а саме: на фасадах приміщень, на дошках оголошень, автобусних зупинках, вокзалах, в поштових відділеннях, зупинках громадського транспорту, біля під’їздів, в сервісних центрах, тощо. Матеріали знаходяться за посиланням drive.googl в папці з відповідною назвою «Постер A5».

Запустити в ротацііо аудіо та відеоматеріали на телебаченні, LED екранах та радіостанціях. Також аудіо та відеоматеріали запускасмо в громадському транспорті, на вокзалах, в торгівельних центрах, ринках, в місцях, які облаштовані екранами та гучномовцями. Матеріали за посиланням   drive.googl в папці «Аудіо» та «Відео».

Додатково запускасмо інформаційно-роз’яснюваль ну населения в соціальних мережах на офіційних pecypcax Залучаемо максимально всі інформаційні ресурси.

Головними меседжами повинні бути:

роботу    серед та неофіціиних.

В1ДВ1Д Вання лісів у прикордонних районах е смертельно небезпечними; нехтування                     попереджувальними   знаками   «CTOП  МІНИ»   смертельно

небеЗпечно;

виконання розвороту на лісовій дорозі може спричинити наїзд на міну, що загрожуе смертю;

з’їжджати з лісової дороги на обочину заборонено;

розтягувати або перетинати штучно зроблені завали деревини в лісі становить смертельну небезпеку;

подбайте про рідних та близьких i інформуйте ïx про небезпеку, які несе нехтування попереджувальними знаками.

Протягом наступних тижнів здійснювати контроль з розповсюдженя постерів в населених пунктах та забезпечити звітування про проведену інформаційно - роз’яснювальну кампанію Управлінню інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Житомирської обласної військової адміністрацїі щоп’ятниці до 15:00 шляхом заповнення googl таблиці (додасться).

В дописах використовусмо хештег: #СтопМіни #Небезпечно
Про інформаціино-роз’яснювальну роботу «CTOП МІНИ»