Днями Білокоровицька територіальна громада отримала котел опалювальний твердопаливний водогрійний теплопродуктивністю 98 кВт та теплоакумулятор на 3000 літрів.

Дата: 15.06.2023 10:56

Дане обладнання працюватиме на твердому паливі та забезпечуватиме теплом Новобілокоровицьку амбулаторію загальної практики сімейної медицини, Новобілокоровицьке багатогалузеве комунальне підприємство. Крім того, модернізована техніка більш ефективна та сприятиме ощадливому використанню енергоресурсів що дозволить зекономити на енергоносіях і не залежати від природного газу.

Висловлюємо повагу і вдячність голові наглядової ради «Першої приватної броварні» меценату Андрію МАЦОЛІ, колективу «ПБК Радомишль», благодійним фондам «Українська Звитяга» та «Покрова Пресвятої Богородиці» начальнику Житомирської ОВА Віталію БУНЕЧКУ, представникам гуманітарного штабу Житомирської ОВА і зокрема  Олегу РЯБОМУ, чиї внески допомогли реалізувати даний  проєкт.