Допомога в рамках проєкту «Важливий кожен» для жителів Білокоровицької громади

Дата: 26.04.2023 17:09

19 квітня у рамках проєкту благодійних фондів BGV Геннадія БУТКЕВИЧА та «ЧИСТІ СЕРЦЕМ» продуктові набори отримали жителі громади віком 70+.

Також  до проєкту долучилося підприємство «ТВІЙ ХЛІБ», яке очолює керівник Микола ІСКРА.

У заході  взяли участь ініціатор проєкту, народний депутат Арсеній ПУШКАРЕНКО, голова Благодійного фонду BGV Геннадія БУТКЕВИЧА  депутатка Житомирської обласної ради Поліна АЛДОШИНА, голова Коростенської районної державної адміністрації Юрій ТАРАСЮК, сільський голова Сергій КОЦУР.

Для літніх людей дуже важливо було відчути піклування та увагу, зустрітися один з одним, разом відсвяткувати Великодні свята та поспілкуватися. Святковий настрій для них створили працівники закладів культури та аматорські колективи Білокоровицької громади, які провели святковий концерт, після якого і було вручено продуктові набори.

Благодійний фонд BGV Геннадія БУТКЕВИЧА систематично підтримує громади Житомирської області, зокрема Білокоровицьку ТГ. Тільки з початку року вже втретє передає продуктові пакунки соціально вразливим категоріям громадян - тим, хто в нинішній час особливо потребує такої підтримки.