Оголошення про проведення конкурсу з визначення аптечних установ та стоматологічних закладів, що здійснюватимуть пільгове медичне забезпечення жителів Білокоровицької територіальної громади, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

Дата: 13.01.2023 10:18

Оголошується конкурс по визначенню аптечних установ  та стоматологічних закладів, що здійснюватимуть пільгового медичного забезпечення  жителів Білокоровицької територіальної громади, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, на період дії Порядку використання субвенції з обласного бюджету (коштів місцевого бюджету) на пільгове медичне обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, затвердженого розпорядженням начальника обласної військової адміністрації від 07.12.2023 року № 355 «Про обласний бюджет Житомирської області на 2013 рік».

Конкурс проводиться відповідно до рішення виконавчого комітету №4 «Про пільгове медичне обслуговування жителів Білокоровицької територіальної громади, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» від 10 січня 2023 року.

Умови подання конкурсних пропозицій:

Документи, необхідні для участі в конкурсі надаються в опечатаному конверті (краї зрізу (склеювання) конверта скріпляються печаткою, а при її відсутності – підписом керівника або уповноваженої особи суб’єкта господарювання), з обов’язковим зазначенням назви конкурсу відповідно до оголошення про проведення конкурсу.

Конкурсна пропозиція повинна містити:

– заяву на участь у конкурсі, завірену печаткою суб’єкта господарювання;

– копію статуту, засвідчену підписом керівника установи, що скріплюється печаткою;

–  завірену копію ліцензії на медичну пактику або  на роздрібну торгівлю лікарськими засобами;

– копію ліцензії на придбання, зберігання, перевезення, реалізацію (відпуск), наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсів;

– довідку про банківські реквізити;

– копія Виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підрпиємців;

–  відомості про мережу  аптечних та стоматологічних  установ;

– відомості про кваліфікацію персоналу;

– відомості про умови зберігання лікарських засобів та виробів медичного призначення;

відомості про дотримання  граничних і  постачальницько-збутових надбавок на лікарські засоби та вироби медичного призначення.

Установи, що претендують на здійснення пільгового медичного забезпечення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, у 10-ти денний термін з моменту публікації оголошення подають документи конкурсній комісії.

Всі сторінки конкурсної пропозиції мають бути завірені печаткою претендента для участі в конкурсі (за наявності) та підписом керівника або уповноваженої особи суб’єкта-господарювання.

Конкурсна пропозиція повинна бути прошнурована, мати нумерацію сторінок та опис наданих документів.

Всі документи, які подаються претендентами для участі в конкурсі, викладаються українською мовою.

Відповідальність за достовірність інформації, що міститься у конкурсній пропозиції, несе претендент для участі у конкурсі.

Конкурсні пропозиції приймаються за адресою:

Житомирська обл., Коростенський р-н, с.Білокоровичі, вул..Тараса Шевченка, 69а.

Білокоровицька сільська рада.

Кінцевий термін подання документів: 22 січня 2023 року.

Додаткова інформація за телефоном: 096-416-15-93

Дата, час та місце проведення конкурсу:

23 січня 2023 року, о 11 год.00 хв., Білокоровицька сільська рада.