ЗдороваНація: команда з Житомира виборола перемогу на чемпіонаті області з волейболу серед дівчат

Дата: 02.11.2022 08:34

У спортивному комплексі «Поліського національного університету» 29 та 30 жовтня року Управлінням національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської ОВА спільно з Житомирською обласною федерацією волейболу було організовано проведення чемпіонату області з волейболу серед дівчат 2006 року народження та молодші.

За інформацією Управління, у змаганнях взяли участь 9 команд: по 2 команди з Житомира та Овруча, по одній команді з Лугин, Ємільчино, Городниці, Коростеня та Андрушівки.

За підсумками змагань, у безкомпромісній та напруженій боротьбі чемпіонками Житомирської області з волейболу серед дівчат 2006 року народження та молодші стала команда Житомир-1 друге місце посіла команда з селища Ємільчинебронзовими призерками стали дівчата з селища Городниця.

Житомирська ОВА вітає переможців та призерів чемпіонату області!

Нагадаємо, що спортсмени Житомирської області вибороли призові місця на чемпіонаті України з боротьби самбо.